Mani sauc Vēsma, un es gribētu dalīties ar jums savā stāstā par to, kā Dievs pilnībā pārveidoja manu dzīvi, un ticu, ka tas iedvesmos arī citus.

Lai gan es uzaugu ticīgā ģimenē, laika gaitā sāku līdzināties saviem klasesbiedriem, eksperimentējot ar cigarešu smēķēšanu un alkohola lietošanu. Pubertātes vecumā man radās bieži konflikti ar vecākiem, un mans raksturs ļoti pasliktinājās. Tā es no “paraugbērna” kļuvu par “nepaklausīgu pusaudzi”.

Parādījās veselības problēmas, piemēram, artrīts, kas negatīvi ietekmēja manu dzīvi. Radās nepiedošana tēvam, jo viņš daudz strādāja un maz laika veltīja bērniem. Tāpat bieži tiku salīdzināta ar brāli, kurš bija paklausīgāks un talantīgāks. Tas noveda pie nepareiziem “mīlestības meklējumiem” attiecībās ar pretējo dzimumu un galu galā – depresijas.

Kad biju zaudējusi jebkādu dzīvesprieku un aizvadīju dienas, skatoties filmas, dzerot un vienkārši eksistējot, vienā brīdī es uz ceļiem pie savas gultas sāku izmisumā lūgt Dievam palīdzību. Un notika brīnums – es sajutu iekšēju mieru un motivāciju mainīt savu dzīvi. Pakāpeniski es atguvu dzīvesprieku, pabeidzu skolu ar labiem rezultātiem un sāku savu ceļu uz atveseļošanos kopā ar Dievu. Kad sāku apmeklēt draudzi, sākās mans “uzvaras gājiens”. Nodarbojos ar sportu un smagatlētiku, kas, kopā ar izmainīto domāšanu, palīdzēja man atbrīvoties no artrīta sāpēm un emocionālām problēmām. Pateicoties manai ticībai Dievam un sportam, es tiku dziedināta no artrīta.

Tagad esmu pilnīgi jauns cilvēks. Dievs ir dziedinājis manu sirdi un piedevis manus grēkus. Draudzē esmu iemācījusies pozitīvi domāt par sevi un citiem. Esmu atbrīvojusies no negatīvām emocijām un iemācījusies piedot un izlīgt. Arī tētim esmu piedevusi un šobrīd mums ir ļoti labas attiecības. Esot draudzē, sāku dzīvot patstāvīgi, iemācījos pelnīt naudu un rīkoties ar finansēm. Manas draudzes mācītājs un mājas grupas līderis iedrošināja mani kļūt pašnodarbinātai un strādāt uz sevi. Tagad man ir sava mūzikas studija, kurā vadu privātās mūzikas nodarbības.

Draudzē nodibināju ģimeni un mums ir divi brīnišķīgi bērni – Sāra un Jēkabs. Mūsu mīlestība un laime tikai aug un aug – tas ir tas, par ko es vienmēr esmu sapņojusi.

Esmu atguvusi savu dzīvesprieku, jo tagad kalpoju Dievam un cilvēkiem. Esmu daļa no draudzes slavēšanas komandas un izmantoju savu talantu – mūziku – lai kalpotu Dievam, kā arī vadu savu mājas grupu. Draudzē es arī attīstīju savu grafiskā dizaina talantu.

Dievs ir ieinteresēts ikviena dzīvē un katrā mūsu dzīves sfērā. Viņš spēj izmainīt visu uz labo pusi. Ja tu jūti aicinājumu sirdī, atsaucies tam! Nāc uz draudzi un pievienojies mājas grupai!

Vēsmas Arbidānes liecību pierakstīja draudzes “Kristus Pasaulei” redakcija