Aizvadītajā svētdienā 19. februārī bija svinīgs dievkalpojums, kuru apmeklēja daudzi draudzes “Kristus Pasaulei’’ dalībnieki no Rīgas un citām Latvijas pilsētām, lai būtu kopā tās devītajā dzimšanas dienā.

Katru gadu draudzes dalībnieku skaits pieaug, un ikviens no tiem var liecināt par piedzīvotajām izmaiņām savā veselībā, raksturā, attiecībās ar apkārtējiem cilvēkiem un finansēs. Pateicoties personīgām attiecībām ar Dievu, regulārām lūgšanām un Bībeles lasīšanai, mājas grupiņu apmeklēšanai, kā arī mācītāja svētrunām, esam iepazinuši Dievu un ieguvuši patiesus draugus, kuri ir atbalsts visās dzīves situācijās.

Par nesavtīgo darbu tika izteikta īpaša pateicība mājas grupiņu vadītājiem un līderiem, kuri ir veltījuši visvairāk pūļu draudzes veidošanā un stiprināšanā. Īpašu pateicību mācītājam bija sagatavojusi arī draudze.

Mācītājs svētrunā sludināja par atkārtotu derību, kuru pārkāpjot, cilvēks vairs nav zem Dieva apsardzības un nonāk lāsta varā. Lai saglabātu derību, tā ir jāatjauno, atgādinot sev Dieva doto vīziju, mērķus un lēmumus. Ja mēs vēlamies savā dzīvē aiziet līdz galam, mums ir jāstāv uz tās derības, ko esam slēguši ar Dievu un jādara viss, lai to izpildītu. Viss sākas un beidzas ar lēmumu. Atjauno savu derību ar Dievu un tev izdosies viss, ko esi iecerējis!

Draudzes svētkos slavējām Dievu, baudījām koncertu, dejas, kā arī ar tādus pārsteigumus kā uguņošanu un krāsainos konfeti. Tāpat Dieva vārds tika sludināts arī repa dziesmās un dzejā.  Noslēgumā visi draudzes dalībnieki pavadīja laiku kopā, baudot gardu svētku cienastu.

Daudziem šie svētki tapa par viņu otro dzimšanas dienu, pieņemot Jēzu savā sirdī un uzsākot jaunu dzīvi ar Viņu. Pateicamies visiem dzimšanas dienas viesiem un gaidīsim Jūs nākamajā svētdienā!

Bildes no jubilejas dievkalpojuma var apskatīt šeit:

http://www.draugiem.lv/kristuspasaulei/gallery/?aid=65316257

Sveicam jubilejā!

Elīna Stapkeviča