Pagājušo svētdien, 30. oktobrī, draudzē “Kristus Pasaulei” notika dziedināšanas dievkalpojums, kas pulcēja daudzus cilvēkus tā, ka brīvu vietu praktiski nebija. Šoreiz mācītāja Mārča Jencīša vēsti klātesošajiem veidoja trīs daļas – Dievs piedod mūsu grēkus un dāvā mums mūžīgo dzīvību, Viņš arī dziedina un visbeidzot – mums pieder arī materiāla svētība un labklājība visās dzīves jomās. Tomēr, kas ir būtiskāk – miesas dziedināšana vai grēku piedošana? Šo jautājumu mācītājs Mārcis Jencītis uzdeva draudzei. Vispirms mums ir nepieciešams atgriezties pie Dieva un piedzīvot glābšanu, pēc tam mēs varam pa īstam ticēt uz to, ka Dievs dziedina mūs arī no slimībām. Pēc mācītāja uzaicinājuma nožēlot grēkus un pieņemt Jēzu par savu Kungu un Glābēju to izdarīja ap pārdesmit cilvēku. Tad sekoja svētruna par dziedināšanu un draudzes mācītājs ar kalpotāju komandu aizlūdza par cilvēku individuālajām vajadzībām.

Šajā dievkalpojumā bija ļoti daudzas liecības par piedzīvotajiem Dieva brīnumiem. Lūk, spilgtākās liecības:

Andis: “Kopš pavasara man bija stipras sāpes mugurā lāpstiņu rajonā. Bija diskomforts, strādājot fiziskus darbus. Ārsts ieteica iziet fizioterapijas kursu, taču es to nevarēju atļauties. Dievkalpojumā, aizlūgšanas laikā mugurā sajutu vispirms siltumu, tad aukstumu. Šobrīd sāpju man vairs nav!”

Anna: “Ilgu laiku mocījos ar hronisku bronhītu un astmu. Daudz reizes esmu bijusi slimnīcā, taču pastāvīgi mocīja nespēks, nespēju bez piepūles paiet ļus vai uzkāpt pa trepēm. Kā es zinu, ka tagad esmu dziedināta? Kā es to varu nezināt! Tagad es varu brīvi elpot un paskriet!

Velta: “Ilgi mocījos ar paaugstinātu skābes līmeni kuņģī un es nevarēju ēst ne ceptu, ne skābu, jo tad man kļuva slikti. Šī gada maijā, kad arī bija dziedināšanas dievkalpojums Rīgā, mācītājs teica, ka kādam no klātesošajiem Dievs dziedina kuņģi. Tā biju es. Man bija sajūta, it kā tur kaut kas atdalītos un pazustu. Pēc tam, pārbraucot mājās, varēju ēst visu bez mazākajiem ierobežojumiem. Tagad jau vairākus mēnešus jūtos ļoti labi!”

Anita: “Sākumā man sāpēja viens celis, tad otrs, bet pēdējā laikā abi divi, kaut arī lietoju uztura bagātinātājus, kas baro locītavu skrimšļus. Aizlūgšanas laikā neko nesajutu, taču rezultāts ir! Pastaigājot pa vestibilu, jutu, ka sāpju ceļgalos vairs nav!”

Rita: “Kādu pusgadu man bija aizkritušas ausis. Sarunas laikā man bieži bija jāpārjautā, lai saprastu sacīto. Šodien dievkalpojumā, slavēšanas laikā pēkšņi dzirdu dziesmu tik skaidri, it kā man kāds skaļruni būtu pielicis tieši klāt! Arī šobrīd, kad šeit stāvu un runāju, man ar dzirdi vairs nav nekādu problēmu.”

Draudzes kalpotāji turpinās lūgt ar cilvēku vajadzībām arī turpmāk. Bildes no dziedināšanas dievkalpojuma var aplūkot šeit:

http://www.draugiem.lv/kristuspasaulei/gallery/?pid=429840031

Dievkalpojumi draudzē “Kristus Pasaulei” notiek katru svētdienu, plkst. 11.00, Rīgā, Elizabetes ielā 2. Būsi mīļi gaidīts!

Vairāk informācijas mājaslapā: www.kristuspasaulei.lv

Artūrs Danenbaums