Tad praviete Mirjama, Ārona māsa, paņēma bungas savā rokā, un visas sievas sekoja viņai ar bungām dejas solī. 2.Mozus 15:20

Bībele mums māca, ka Dievu var slavēt ne tikai ar dziesmām, bet arī ar dejas soli. Ja tu vēlies slavēt Dievu un dejot Viņam par godu – nāc pievienojies, jo draudzē „Kristus pasaulei” ir sākusi darboties deju studija. Šī ir īstā vieta tieši tev, jo deju studija darbojas pēc atvērtās mājas grupas principa – „Nāc pats un ņem līdzi draugus!”, jeb citiem vārdiem sakot, gaidīts ir ikviens dejotgribētājs neatkarīgi no vecuma un sagatavotības līmeņa. Labākajiem dejotājiem ar laiku būs iespēja uzstāties kopā ar slavēšanas grupu draudzes dievkalpojumos.

Tātad – kopsim savas deju prasmes un kopīgiem spēkiem meklēsim veidu, kā ar kustībām slavēt un pielūgt Dievu un pastāstīt par Viņa lielo mīlestību un žēlastību tiem, kas Viņu vēl nepazīst!

Nodarbības notiek katru otrdienu plkst. 19:00 Latvijas Zinātņu akadēmijā Rīgā, Akadēmijas laukumā 1. Plašāka infornācija pa tālruni 26516444.

Esi mīļi gaidīts!