Neilgi pirms gadumijas visā pasaulē svin Kristus dzimšanas svētkus.
Šis ir laiks, kas mudina vairāk pievērst savas domas Dievam. Mēs aizdomājamies par to, kādēļ svinam šos svētkus un ko tas nozīmē mums katram. Svētku laikā draudze “Kristus Pasaulei” rīko ļoti interesantu pasākumu – īpašu dievkalpojumu, kura mērķis ir likt apstāties un padomāt par dzīves jēgu un tās patiesajām vērtībām.

Draudzes slavēšanas grupa sniegs Ziemassvētku koncertu mūsdienīgā stilā, kas būs veltīts Dieva pagodināšanai un pateicībai. Koncertu bagātinās deju grupas uzstāšanās. Klātesošos uzrunās arī draudzes mācītājs ar Ziemassvētku svētrunu, kas liks katram aizdomāties par to, uz kurieni ved tas ceļš, ko šobrīd ejam.

Šajā dievkalpojumā būs pirmizrāde drāmai “Dzīve pēc dzīves”, kas balstīta uz patiesiem notikumiem un kuru iestudējuši draudzes dalībnieki. Izrāde stāsta par kādu jaunu meiteni, kas traģiska negadījuma rezultātā ilgi atrodas uz dzīvības un nāves robežas. Šai laikā viņa redz gan debesis, gan elli un sastop tur sev pazīstamus cilvēkus. Caur šo notikumu pēc atveseļošanās meitenes vērtību sistēma ir mainījusies. Viņa saprot, cik cilvēka dzīvība ir trausla un var izdzist jebkurā brīdī, un ka pēc tam mūsu dvēsele turpina dzīvot mūžīgi vai nu debesīs vai ellē. Turpmāk viņa palīdz apkārtējiem iepazīt Dievu un saprast, ka Viņš ir reāls.

Aicinām ikvienu šajos Ziemassvētkos būt kopā ar mums dievkalpojumā, kas notiks 28. decembrī plkst.11.00 Rīgā, Pasaules tirdzniecības centrā Elizabetes ielā 2.

Dace Daubere