Daudzi cilvēki aizvien vēl nezina,  ka Dievs spēj reāli mainīt dzīvi dziedinot no slimībām un atbrīvojot no visdažādākajām problēmām. Tādēļ 19. jūnijā draudze “Kristus Pasaulei” rīko dievkalpojumu, lai aicinātu ikvienu, kam vēlme dzirdēt labo vēsti par Jēzu, kurš piedod grēkus, dziedē visas vainas un izmaina dzīvi kopumā.

Kopā slavēsim un pielūgsim Dievu, dzirdēsim mācītāja sagatavotu svētrunu, kas uzmundrinās, dos cerību, pacels ticību un palīdzēs iepazīt Dievu. Šī dievkalpojuma īpašā daļa būs individuāla aizlūgšana par katru, kas vēlēsies. Ikvienam būs iespēja aizlūdzējam pastāstīt par savu problēmu, vajadzību, saņemt aizlūgšanu un, ja nepieciešams, padomu.

Lūk, dažas liecības no iepriekšējā dziedināšanas dievkalpojuma.

Margarita: Apmēram pirms mēneša trenažieru zālē, nepareizi  pildot uzdevumu ar stieni, sākās sāpes krustos un tās bija jūtamas katru dienu. Aizlūgšanas laikā Dievs pieskārās un sajutu siltumu visā ķermenī, sāpes pārgāja un tagad jūtos labi un ticu, ka esmu dziedināta.

Dina: Man bija iedzimta sirdskaite – priekškambaru starpsienu defekts. Vienmēr sāpēja un spieda sirds rajonā. Dievkalpojuma laikā Dievs pieskārās, caur ķermeni  izgāja aukstums, karstums, sajutu atvieglojumu un sāpes pārgāja. Pirmo reizi jūtos tik labi un esmu pateicīga Dievam par  dziedināšanu.

Kristīne: Jau no bērnības slimoju ar astmu. Braucot uz dievkalpojumu ticēju, ka tikšu dziedināta, tādēļ no rīta nelietoju inhalatorus. Slavēšanas un sludināšanas laikā jutu, ka caur ķermeni strāvo karstums, aizlūgšanas laikā sāku stipri klepot un zināju, ka Dievs dziedina mani. Tagad ir tik viegli elpot, kā nekad agrāk un ticu, ka astma vairs neatgriezīsies.

Aicinām ierasties katru, kas tic vai netic, kas cer uz Dievu vai ir skeptisks – nāc, dzirdi, redzi un piedzīvo Dieva varenību. Gaidām Tevi 19. jūnijā plkst. 11.00 Elizabetes ielā 2. Papildus informācija www.kristuspasaulei.lv vai pa tālruni 29335196. Uz tikšanos!

Dace Daubere