Šo svētdien ikviens tiek aicināts piedalīties draudzes „Kristus Pasaulei” dziedināšanas dievkalpojumā.
Tas notiks 24. novembrī pulksten 11:00 Zinātņu akadēmijas namā lielajā zālē. Visi dievkalpojuma dalībnieki varēs dzirdēt iedvesmojošu Dieva vārdu, pieņemt Jēzu kā savu Glābēju, un saņemt lūgšanu par dziedināšanu, atbrīvošanu no atkarībām, finansiālu labklājību un jebkuru citu vajadzību.

Draudzes mājas lapā ir savāktas un aprakstītas daudzas to cilvēku liecības, kuri ir apmeklējuši dziedināšanas dievkalpojumu un saņēmuši risinājumu savām problēmām. Lūk, dažas no tām:

Mazajam Dzintaram astoņos mēnešos ārsti konstatēja garīgās un fiziskās attīstības problēmas. Līdz pat četru gadu vecumam viņš nestaigāja un runāja nesakarīgi. Dažas nedēļas pēc lūgšanām dziedināšanas dievkalpojumā gan zēna ģimene, gan speciālā bērnudārza audzinātājas novēroja Dzintaram uzlabojumus.

Inetai pēc dēla saslimšanas ar smagu slimību parādījās depresijas simptomi, nomākts garastāvoklis, bezmiegs un pašnāvības domas, bet pēc dziedināšanas dievkalpojumā saņemtās aizlūgšanas viņa mājās atgriezās priecīga, mierīga un pārliecināta, bez jebkāda satraukuma vai bailēm par nākotni. Inetas miega režīms ir atjaunojies un pašnāvības domas ir izgaisušas.

Dita stāsta: „Man divus gadus sāpēja mugura. Gandrīz visu laiku bija smeldzošas sāpes, kā rezultātā nevarēju ilgi nostāvēt vienā pozā. Kad mācītājs lūdza, tad sāpes samazinājās un ķermeni viscaur apņēma aukstums. Tagad mugura vairs nesāp, un varu nostāvēt diezgan ilgi!”

Nāc, piedalies un saņem arī Tu visu, ko Dievs ir paredzējis un grib Tev sniegt!

Līga Paņina