Pašlaik Indras Onzules mājas grupiņu pastāvīgi apmeklē četras draudzes „Kristus Pasaulei” meitenes,
taču katrā grupas sanāksmē trešdienās ir vairāk cilvēku, jo meitenes aicina līdzi arī savas draudzenes. Lai labāk sadraudzētos ar cilvēkiem un vienkārši labi atpūstos, Indras grupiņa organizēja neformālo pasākumu. Ilgi tika domāts un spriests par to, ko šajā pasākumā darīt, lai visiem būtu jautri un interesanti. Izskanēja idejas par plosta īri, braucienu ar kuģīti, Minhauzena muzeja apmeklējumu un citas. Taču beigās meitenes vienojās par braucienu ar jahtu.

Bija jau sarunāta iespaidīgas jahta īre braucienam pa Baltijas jūru, taču pēdējā brīdī tā tika atteikta, jo esot saplīsusi. Meitenēm vajadzēja ātri pārorientēties uz citu jahtu – šoreiz braucienam no Andrejsalas pa Daugavu. Laika apstākļi brauciena dienā bija īpaša dāvana no Dieva, jo iepriekš likās, ka draud lietus un negaiss. Taču, tā kā šajā svētdienā neformālos pasākumus organizēja daudzas draudzes „Kristus Pasaulei” mājas grupas un par laiku tika lūgts, tas bija ideāls – spīdēja spoža saule, bija neliels vējiņš un skaisti, balti mākoņi. Uz jahtas meitenes jutās kā dārgā ārzemju izbraucienā – pašām savs kapteinis pie stūres, saule sejā, vējš matos un burvīgs skats uz pilsētas panorāmu. Tika baudītas līdzi paņemtās uzkodas un notika fotografēšanās arī ar pašu jahtas kapteini.

Divu stundu laikā, kamēr notika jahtas izbrauciens, tika paceltas arī buras, kas izskatījās īpaši vērienīgi. Kapteinis atklāja, ka ar šo jahtu ir bijis pat Eiropas tālākajos punktos un Marokā. Pēc izbrauciena Indras grupiņas meitenes tālāk devās uz AB dambi, lai gluži kā bērnībā celtu savas smilšu pilis “Magic Sand” ietvaros. Šeit viņām tika piešķirta jau izveidota smilšu sagatave, no kuras tika nolemts celt “Zinātņu Akadēmijas” miniatūru atveidojumu. Pēc tam visi kopā ēda arbūzu un sauļojās Daugavas krastā.

Gan grupiņas pamatsastāvam, gan uz pasākumu uzaicinātajiem cilvēkiem ļoti patika šis neformālais pasākums. Meitenes stāstīja par savu dzīvi, ikdienu un vienkārši baudīja saulaino svētdienu. Pasākuma beigās jaunie cilvēki saņēma īpašus ielūgumus apmeklēt Indras Onzules mājas grupiņu katru trešdienu pulksten 18.00, Kastrānes ielā 4a.

Laura Zeniņa.