Mūsu draudzes neformālo evaņģelizācijas pasākumu nedēļa aizvadītājā mēnesī noritēja no 23. līdz 29. jūlijam.
Draudzes „Kristus Pasaulei” cilvēki atkal varēja likt lietā savu izdomu un talantus, lai nepiespiestā gaisotnē parādītu mīlestību mūsu līdzcilvēkiem un liecinātu viņiem par Kristu. Pateicoties siltajam laikam, bija praktiski neierobežotas iespējas rīkot šos pasākumus brīvā dabā un to organizētāji varēja īstenot interesantas un oriģinālas idejas. Par dažām no šīm idejām un saviem pasākumiem stāsta grupu vadītāji Edgars Paņins un Indra Kalniņa.

Edgars: Mēs uz mēneša pēdējo svētdienu noīrējām vienu no stadiona „Daugava” futbola laukumiem. Kad aicinājām puišus un teicām, ka spēlēsim futbolu „Daugavas” stadionā, viņi bija pārsteigti un izbrīnīti. Taču mazā laukuma īre mums izmaksāja tikai pieci lati stundā. Man ir draugs, profesionāls futbolists, kurš ļoti palīdzēja ar padomu, organizējot šo pasākumu. Bija sanākuši vairāki bērni, kuriem mēs mācījām spēlēt futbolu. Sadalījāmies divās komandās, lielākie puiši palīdzēja mazākajiem. Galveno uzsvaru likām nevis uz rezultātu, bet gan uz sadarbību un spēli komandā. Kaut arī laiks bija karsts un fiziskā slodze liela, zēni bija ļoti apmierināti.

Indra: Mēs bijā cilvēki aptuveni piecpadsmit un aizvadīto svētdien braucām ar kuģīti pa Daugavu. Ir tāds kuģītis „Horizonts”, kura maršruts ir daudz tālāks, nekā pārējiem Daugavas kuģīšiem. Mēs braucām gar ostu līdz pat jūras vārtiem un pēc tam atpakaļ. Interneta portālā bija iespēja iegādāties biļetes uz kuģīti divreiz lētāk. Karstajā svētdienā brauciens ar kuģīti bija atspirdzinošs vilinājums un tāpēc šim piedāvājumam atsaucās daudzi. Pēc brauciena pa Daugavu mums bija sadraudzība, liecības un pikniks Kronvalda parkā. Mums bija arī divas mammas ar bērniem, kurām šis pasākums ļoti patika. Laiks bija ļoti jauks un, kaut arī parkā mums mazliet uzlija lietus, visi bijām ļoti apmierināti!

Artūrs Danenbaums.