No 28. maija līdz 3. jūnijam noritēja draudzes „Kristus Pasaulei” neformālo pasākumu nedēļa.
Visas sievu grupiņas bija noorganizējušas dažādus interesantus pasākumus grupu ietvaros, bet vīri savukārt tikās kopīgā peintbola turnīrā.
Iepazīstināsim tuvāk ar trim no pasākumiem.

Lielākais pasākums pēc mēroga bija vīru kopīgais turnīrs peintbolā. Draudzes vīri kopā ar ciemiņiem tikās svētdien 3. jūnijā Zaķusalas peintbola parkā uz „Kristus Pasaulei” G12 kausa izcīņu peintbolā. Mūsu draudzē ir iedibināta laba tradīcija – katru pavasari maija beigās vīru grupas rīko peintbola turnīru, kurā tiek izcīnīts ceļojošais kauss. Uz šo pasākumu ieradās ap 40 cilvēku. Turnīrs sākās ar atklāšanu, kurā Edgars pūta tauri, bet Vitālijs sita bungas. Pēc tam vīri sadalījās četrās komandās un pēc īsas instruktāžas, ko veica parka administratori un treneri, spēles varēja sākties. Komandas spēlēja pa pāriem, pēc tam uzvarētājkomadas izvirzījās uz finālspēli, kura notika citā laukumā. Kā atzina viens no komandas kapteiņiem Artūrs, šogad spēļu laukumi esot bijuši interesantāki nekā pērn – šeit esot bijuši ierakumi, drupas, aizsargmūri un kopumā labāka pārredzamība. Finālspēles un visa turnīra uzvarētāja bija Arvja komanda. Pēc spēlēm sekoja lielisks pikniks ar desiņu cepšanu un citu cienastu. Kad vīri bija ieturējušies, sekoja svarīgākā daļa – liecības. Ar savām liecībām dalījās Dainis un Vitālijs. Katram ciemiņam tika uzdāvināts buklets, kurā bija vīru līderu grupas liecības. Un tad jau sekoja apbalvošana ar svinīgu kausa pasniegšanu. Par labāko peintbolistu šogad tika atzīts Kaspars Kārkliņš. Noslēgumā sekoja kopēja fotografēšanās un ar to arī šī gada peintbola turnīrs noslēdzās. Jādomā, ka ikvienam dalībniekam šis pasākums vēl ilgi paliks atmiņā ar daudz piedzīvotiem neaizmirstamiem mirkļiem un lieliski pavadītu laiku!
Otrs stāsts ir par Ingas Lapsas neformālo pasākumu. Viņas grupiņa organizēja pikniku. Arī tas notika svētdien. Viņas grupiņa devās uz Viesturdārzu Rīgā. Kopējais dalībnieku skaits bija 10. Pasākuma vietā visi iekārtojās, izklāja segas… Bija sarūpēts daudz dažādu gardumu un laiks tika pavadīts spēlēs un sarunās. Svarīgs akcents bijis, lai visiem ir jautri un patiesi no sirds var izsmieties. Tādai jautrībai nepavisam nav vajadzīgas sarežģītas spēles – meitenes izklaidējušās un smieklos pavadījušas laiku „Klusajos telefonos”, „Akmentiņ, lec laukā!” un „Mēmajā šovā”. Grupiņas vadītāja Inga ir apmierināta ar šo pasākumu un priecājas par izvēlēto vietu, jo cilvēkiem bijis ļoti ērti to apmeklēt. Lai gan laika apstākļi pavisam nedaudz ietekmējuši pasākumu, uz brīdi īslaicīgi liekot piesegt cienasta galdu ar lietussargiem, Inga priecājas par piknika norisi un apgalvo, ka viss bijis ļoti labi. Grupiņā ir daudz jaunu cilvēku un jānovēl viņiem visiem savstarpēji arvien ciešāk sadraudzēties un izbaudīt šos pasākumus!

Savukārt Daigas grupiņa devās uz Siguldu nūjot. Tur svētdien dienas pirmajā pusē bijusi pat krusa ar lietu. Tomēr viss nūjošanas pasākums noritējis ļoti labi, sākumu atliekot vien par pusstundu. Ap pusdienlaiku debesis noskaidrojās un nūjošana varēja sākties. Nūjas lielākoties tika īrētas, bet tika izmantotas arī savējās. Šajā pasākumā piedalījās 7 jauni cilvēki, no tiem 2 bērni. Pirms došanās trasē Daiga noturēja nelielu uzrunu, iepazīstinot ar sevi, grupiņu un pastāstot, ka ir no draudzes „Kristus Pasaulei”. Tad sekoja iepazīšanās ar pārējiem pasākuma dalībniekiem. Nūjošanas laikā grupiņas dalībniece Gunta iepazīstināja pārējos ar nūjošanas sportisko pusi, interesanti stāstot par to. Aktivitātes laikā grupa ieturējusi 2 piknikus. Pirmajā vietā organizēta tikai ēšana, toties otrajā vietā spēlējuši arī spēles. Tika uzdoti dažādi jautājumi, piemēram: „Ko Tu saproti ar vārdu „laime”?” Tam sekojušas kopīgas stafetes. Pārgājiens noslēdzies starta vietā ap pulksten 17 pēc kopā aizvadītām 5 stundām. Tālāk sekoja liecību daļa, kad grupiņas meitenes stāstīja par lietām, ko Dievs ir darījis viņu dzīvēs. Kā atzina Daiga, sadraudzības pasākums beidzās ļoti labā gaisotnē. Cilvēki pat negribēja izklīst, un sarunas ievilkās, bet tās bija ļoti auglīgas un līdz ar to kopā bija pavadīts svētīgs laiks. Daiga jau ir nolēmusi aicināt šos cilvēkus arī uz nākamo pasākumu, jo izveidojusies ļoti laba sadraudzība un kompānija bijusi vienkārši lieliska.

Tāds, lūk, pavisam neliels ieskats dažos no aizvadītajiem sadraudzības pasākumiem. Tiksimies atkal jaunos individuālos pasākumos, šoreiz no 23. – 29. jūlijam, jo jūnijā mums visiem ir kopīgās brīvdienas atpūtas kompleksā „Brūveri” pie Siguldas!

Lolija Sprancmane.