Pagājušajā nedēļā draudzē „Kristus pasaulei” tika aizvadīti neformālie pasākumi.
Tie ir pasākumi, kuri tiek rīkoti ar mērķi iepazīties ar cilvēkiem, kuri vēl nepazīst Jēzu. Tie arī veicina sadraudzību starp mājas grupas dalībniekiem, kā arī veicina komandas darbu mājas grupā.

Neformālie pasākumi izceļas ar savu daudzveidību. Mājas grupas rīko dažādas ekskursijas gan pa Rīgu, gan pa citām Latvijas pilsētām, tiek apmeklētas pirtis, kartinga trases, tāpat arī dekupāžas mākslas apgūšana un citas interesantas nodarbes. Aizvien grupās aktīvi tiek domātas jaunas un interesantas idejas šiem pasākumiem. Cilvēki ir atsaucīgi un nevarētu sūdzēties par šo pasākumu apmeklēšanu.

Šoreiz mums ir iespēja ielūkoties Indras Onzules un Arvja Kotina pagājušās nedēļas aizvadītajos pasākumos.

Indra: Neformālais notika sievišķīgā gaisotnē. Mēs bijām apmēram 13 meitenes. Bijām uzaicinājuši stilisti ar deviņu gadu pieredzi, kura mums pastāstīja par modi, stilu, kā arī make-up. Uzzinājām arī, kā reaģēt uz komplimentu, kā to pieņemt un atbildēt. Pasākuma centrālā tēma bija: Mīli sevi! Ja tu sevi mīli, tad tu arī rūpēsies par savu izskatu. Stiliste palīdzēja mums saprast, kā to darīt vislabāk.

Arvis: Šoreiz baudījām ekstrēmas izjūtas, rāpjoties pa alpīnista sienu sporta klubā. Daudz komunicējām savā starpā un arī ar citiem ekstrēmā sporta cienītājiem, kuri bija ieradušies uz kārtējiem treniņiem. Bija arī daudz profesionālu alpīnistu, kuri bija ieradušies sportā centrā trenēties, lai vēlāk dotos iekarot sniegotās kalnu virsotnes. Kāpt pa alpīnistu sienām ir diezgan pamatīga fiziskā slodze, taču mums izdevās iekarot šīs sporta zāles virsotnes. Kopumā visiem patika.

Aicinām arī jūs apmeklēt mūsu neformālos pasākumus. Sekojiet līdzi jaunākajai informācijai mūsu mājas lapā par draudzes pasākumiem.

Marija Graudiņa