Šajā reizē pastāstīsim par neformālajiem pasākumiem divās mājas grupās – Aijas un Artūra.

Aijas grupiņa savus viesus aicināja doties uz pirti ar baseinu veselības namā Elite, lai baudītu siltumu un ūdens priekus. Cilvēki labprāt pēc garās ziemas izmato iespēju tik uz pirti, lai uz īsu brīdi atrautos no ikdienas rūpēm un palutinātu savu ķermeni. Veselības nams Elite tika izvēlēts ar nodomu,  jo piedāvā baseinu ar salīdzinoši siltu ūdens temperatūru, lai komfortabli justos arī bērni, kas varbūt mazāk izmantos iespējas karsēties pirtī, bet noteikti priecāsies par peldēšanos. Gan mazos, gan lielos sajūsmināja baseinā ierīkotā kaskāde un ikviens bija aicināts piedalīties ar ūdeni saistītās atrakcijās.

Kā parasti, arī šā neformālā pasākuma nobeigumā aicinātos cilvēkus apjautāja par viņu vajadzībām. Katrs varēja uzticēt lietas par ko Aijas komanda apņemas turpmāko laiku lūgt Dievu un ticēt kopā, ka Dievs atrisinās šo vajadzību pēc saviem ieskatiem un vislabākajā veidā.

Artūra mājas grupas neformālajā pasākumā cilvēku nebija pārāk daudz, taču pati pasākuma ideja bija oriģināla: uzspēlēt lāzerpeintbolu „Zelta boulingā”, vienā no nedaudzajām vietām Rīgā, kur piedāvā šādu izklaidi. Laba iespēja aktīvi atpūsties, iedraudzēties vienam ar otru un arī pārbaudīt spēkus tieši vīriem! Vairāki dalībnieki atcerējās savu bērnību, kad spēlēja „kariņu” mājas pagalmā ar pašdarinātiem „ieročiem”. Pasākums patika pat tiem, kuri citreiz pret draudzi „Kristus pasaulei” un tās aktivitātēm izsakās skeptiski. Stundas laikā, kurā tika izspēlētas trīs lāzerpeintbola spēles, tika nomests ne viens vien liekā svara kilograms. Sadraudzība turpinājās mājās pie viena grupas dalībnieka vēl vismaz pāris stundas.

Līga Paņina un Artūrs Danenbaums.