Draudzes „Kristus pasaulei” neformālo pasākumu nedēļa jūlija beigās izvērtās visai raiba.
Vairākas mājas grupas, organizējot savus neformālos pasākumus, jau atkārtoti izceļas ar interesantām idejām. Viņu pasākumi allaž ir kupli apmeklēti un cilvēki izsaka vēlēšanos nākt vēl un vēl. Viņu idejas dod ierosmi arī pārējām mājas grupām draudzē un to vadītājiem  organizēt savus neformālos pasākumus vēl labāk un radošāk. Šoreiz par saviem neformālajiem pasākumiem un to norisi stāsta tie mājas grupu vadītāji, kuru izdoma sniedzas tālāk par šašliku cepšanu vai filmas skatīšanos mājās saulainā laikā. Lai viņu idejas iedvesmo arī pārējos grupu vadītājus veidot savus neformālos pasākumus vēl interesantākus!

Sandija: Mums bija brauciens ar jahtu atklātā jūrā. No rīta laiks bija apmācies un solīja lietu. Mēs lūdzām Dievu, lai Viņš dod labu laiku mūsu neformālajam pasākumam. Pēc tam laiks tiešām bija brīnišķīgs! Pasākumā piedalījās 21 cilvēks un visiem šis brauciens ļoti patika. Kāda meitene teica: „Miers un harmonija!” Viens cilvēks jau bija arī mājas grupas sapulcē. Ar pārējiem mēs draudzējamies un uzturam kontaktus. Ir ļoti svarīgi saprast, ka ar neformālo pasākumu viss nebeidzas. Attiecības ir jāuztur arī pēc pasākuma!

Aija: Mēs braucām uz Vakarbuļļiem, tur ir ļoti jauka pludmale. Mums bija pāris spēles, bet pats galvenais – izvērtās dzīva diskusija par Dievu! Viena no mūsu mājas grupas dalībniecēm liecināja, kā Dievs viņu dziedināja no vēža. Kādai citai sievietei bija līdzīgas problēmas. Mums bija ļoti jauks vakars, palikām pludmalē līdz tumsai. Priecē, ka divi cilvēki reāli varētu ienākt draudzē un mājas grupā. Viņi ir jau vairākos neformālajos pasākumos pēc kārtas un mēs esam patiesi iedraudzējušies. Viens no viņiem brauks uz inkaunteru augustā, bet otrs – oktobrī. Arī mēs savu nākamo neformālo pasākumu plānojam kā braucienu ar jahtu!

Iveta: Mums bija sēņošanas sacensības. Sadalījāmies divās komandās un devāmies mežā. Visiem bija pilni spaiņi ar gailenēm un baravikām! Uzvarētāju komandai tika arī balva. Šajā pasākumā piedalījās 13 cilvēku. Tie ir cilvēki, ar kuriem mēs visu laiku draudzējamies. Ticu, ka viņi pamazām nāk pie Dieva!