Ir pagājis janvāris un kā parasti, mēneša beigās notika neformālie pasākumi grupās.
Tagad mēs varam atskatīties uz iepriekšējo nedēļu un izvērtēt, kādi ir bijuši šie pasākumi. Līdzīgi kā iepriekšējās reizēs, arī šoreiz tie guva cilvēku atsaucību un bija kupli apmeklēti. Bija daudzas interesantas idejas, kuras vienaldzīgu neatstāja nevienu cilvēku. Šie pasākumi bija lieliska iespēja, lai cilvēkus iepazīstinātu ar Dievu un izkliedētu maldīgos, reliģiskos priekšstatus, kuros kristietība ir attēlota kā kaut kas pelēks un garlaicīgs. Draudzes neformālajos pasākumos viennozīmīgi sev tīkamu, aizraujošu un krāsainu atpūtu un izklaidi var atrast katrs cilvēks.

Šoreiz ieskatīsimies sievišķīgajā lūpu balzāma gatavošanā Indras Onzules vadītajā mājas grupā, kā arī ziemas sporta cienītājām – slidošana „LIDO” atpūtas centrā kopā ar Veltu Kalniņu un viņas vadīto mājas grupu.

Savos iespaidos ar mums dalās abas mājas grupu vadītājas:

Indra Onzule: Neformālajā pasākumā gatavojām lūpu balzāmus no dabiskām izejvielām. Mēs uzsildījām kakao, vīnogu kauliņu u.c sviestus, sakausējām, pēc tam pielējām smaržīgās eļļiņas un iepildījām šļircēs, no kurām pēc tam arī trauciņos. Un pašas gatavots lūpu balzāms gatavs!

Spēlējām arī spēles, kurām tēma bija saistībā ar lūpu krāsām un balzāmiem. Bija viena spēle, kurā katrai meitenei vajadzēja no savas rokassomiņas izvilkt lūpu krāsu un pastāstīt pārējām meitenēm, kāda zīmola lūpu krāsa tā ir, kur pirkta, kādēļ izvēlēta tieši šī lūpu krāsa, kā arī spēli, kurā bija jāatbild uz dažādiem interesantiem un noderīgiem jautājumiem par dažādām lūpu krāsām un lūpu balzāmiem.

Pasākumam tuvojoties noslēgumam katram ciemiņam tika izdalīts buklets, kurā bija apkopotas mājas grupas liecība par to, kā Dievs ir ienācis mūsu dzīvēs un tās pilnībā izmainījis.

Kopā bijām desmit meitenes, no kurām sešas meitenes bija ciemiņi. Kopumā atsauksmes par šo pasākumu ļoti labas. Gan mums, gan mūsu ciemiņiem patika!

Velta Kalniņa: Neformālo pasākumu aizvadījām atpūtas centrā „LIDO”, steidzoties izbaudīt ziemas priekus slidojot.

Kad beidzām slidot, devāmies iekšā restorānā sasildīties pie siltas tējas krūzes. Turpat pie galda nodevāmies sarunām un sadraudzībai savā starpā, cenšoties iepazīt tuvāk mūsu ciemiņus. Kopā pasākumā piedalījāmies astoņi cilvēki, no kuriem trīs cilvēki bija ciemiņi.

Pasākums bija izdevies!

Šis bija tikai neliels ieskats divu mājas grupu vadītajos pasākumos, taču iepriekšējā nedēļā notika vēl daudz citu interesantu un krāsainu pasākumu. Sīkāku informāciju par neformālajiem pasākumiem tu vari atrast mūsu mājas lapā.

Nāc, pievienojies un ņem līdzi draugus!

Marija Graudiņa.