Pagājušajā nedēļā draudzes „Kristus Pasaulei” mājas grupu ietvaros notika neformālie pasākumi.
Šoreiz tie pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu. Šādi pasākumi notiek reizi mēnesī un to galvenais mērķis ir sadraudzēties ar cilvēkiem, kuri vēl nepazīst Dievu.

Arvja vīru mājas grupa devās pie viena no grupas dalībniekiem uz viņa ģipša darbnīcu. Šeit puiši varēja iemēģināt roku ģipša figūru atliešanā ar speciālām formām. Darbnīcas saimnieks visus iepazīstināja ar savu amatu, izrādīja pašu darbnīcu un izskaidroja ģipša liešanas procesu. Pēc tam vīri iegūtās zināšanas uzreiz varēja pielietot, darbojoties ar ģipša formām. Pašu pagatavotos atlējumus katrs varēja paņemt līdzi uz mājām.

Indras meiteņu grupiņa noorganizēja apmācības par matu kopšanu un frizūrām profesionālas frizieres vadībā. Meitenēm tika sniegti padomi par matu kosmētiku, veikaliem, kur to labāk iegādāties, jaunākajām matu modes tendencēm, to plusiem un mīnusiem. Šajā pasākumā meitenes piemeklēja atbilstošākās frizūras savai sejas formai. Ikviena tika aicināta pati uzzīmēt savu ideālo matu sakārtojumu. Pēc tam friziere konsultēja, vai šis sakārtojums ir viņai piemērots. „Visas pasākuma dalībnieces bija ļoti priecīgas un ieinteresētas. Saviem ciemiņiem mēs stāstījām liecības, kā Dievs ir darbojies mūsu dzīvēs. Uzdāvinājām arī pašu izgatavotas liecību grāmatiņas un nobeigumā pastāstījām evaņģēliju ar uzskates materiāla – īpaša kuba palīdzību,” tā par pasākumu stāsta Indra.

Ikviens interesents ir laipni gaidīts draudzes „Kristus Pasaulei” mājas grupu ikmēneša tematiskajos pasākumos.

Laura Gruševa