Draudzes „Kristus Pasaulei” mājas grupās ir aizritējuši neformālie pasākumi,
kas šoreiz notika nedēļā no 26. septembra līdz 2. oktobrim. Kādi tie ir bijuši? Par saviem neformālajiem pasākumiem stāsta Luīze Zveja un Zenta no Balviem.

Luīze: Mēs uzaicinājām kādu sievieti, kura lasa lekcijas par veselīgu uzturu, tas ir viņas hobijs. Pats temats bija ļoti interesants. Viņa ļoti daudz pastāstīja mums par to, kādi produkti ir veselīgi un kādi ne. Bija iespēja uzdot jautājumus viņai un mums izvērtās interesanta diskusija. Mēs daudz uzzinājām par augļiem, ķimikālijām un saldumu kaitīgo ietekmi uz organismu. Viņa ļoti uzskatāmi mācēja pastāstīt, ko šīs kaitīgās vielas „padara” mūsu ķermenī.

Bijām astoņi cilvēki, kādi pāris bija pirmo reizi.

Zenta: Mēs bijām 24 vai 25 cilvēki. Galds bija kā kāzās! Savu neformālo pasākumu mēs organizējām Rugāju novada „Mežsētās”. Paši visu cepām un taisījām. Bija gan šašliks, gan salāti un morss. Kāds vīrs pats bija sacepis pīrāgus. Sākumā spēlējām iepazīšanās spēles, pēc tam gājām pirtī. Es pati līdz tam nekad nebiju gājusi pirtī, jo baidījos. Bet šoreiz es pamēģināju un man iepatikās!

Tomēr pēc tam sekoja pati foršākā daļa. „Mežsētās” var apskatīt arī dzīvniekus – mežacūkas un briežus. No sākuma nebijām plānojuši iet pie dzīvniekiem, jo par to ir papildus jāmaksā, tomēr pēc tam saimnieki paši mums piedāvāja tos aplūkot par to pašu cenu, kuru mēs jau bijām samaksājuši par pirti. Tas bija ļoti interesanti un aizraujoši. Cik Dievs ir Labs! Ar katru neformālo pasākumu mēs jūtamies arvien labāk!

Artūrs Danenbaums