Aprīļa beigās pirmo reizi savus neformālos pasākumus organizēja draudzes vīru grupas.
Atgādinām, ka vīru grupu tīkls draudzē „Kristus pasaulei” tika izveidots marta beigās. Neformālie pasākumi bija pirmais izaicinājums jaunajām grupām un to līderiem.

 

Šobrīd draudzē ir četras vīru mājas grupas, kuras sanāk kopā reizi nedēļā. Arvja un Edgara grupas savus neformālos pasākumus rīkoja līdzīgi. Abas vīru grupas devās spēlēt boulingu. Arvim paticis, ka viņa pasākumā vīri izjutuši spēles azartu, bet Edgara grupas vīriem nebija lielas pieredzes boulinga spēlēšanā, tāpēc bija interesanti pamēģināt ko jaunu. Gan Arvja, gan Edgara neformālajos pasākumos grupu dalībnieki iepazinušies ar trim jauniem cilvēkiem katrā. Pasākumu aktīvajai daļai sekoja sadraudzība vai nu kafejnīcā, vai pie kāda mājās. Skanēja gan anekdotes, gan grupu dalībnieku liecības par to, ko Dievs ir darījis viņu dzīvēs. Uzvarētājiem boulingā bija paredzētas balvas – kausi. Tika dalītas arī „Brīnumu Avīzes”.

 

Daiņa vīru grupa izvēlējās pavisam vīrišķīgu laika pavadīšanu – šaušanu ar gaisa šautenēm. Viņiem pievienojies viens cilvēks, kurš vēl neapmeklē mūsu drudzi. Artūra vīru grupa nolēma doties izklaidēties čukču pirtī un baseinos „Akvalandē”, pēc tam kopā tika ieturēta maltīte „Lido”. Arī ar Artūra grupas neformālajā pasākumā bija viens jauns cilvēks. Izvērtās interesanta saruna par Dievu un draudzi. Beigās tika uzdāvināta „Brīnumu Avīze” un buklets „Pārmaiņu laiks”.

 

Laura Zeniņa.