Pagājušā nedēļa draudzē „Kristus Pasaulei” bija neformālo pasākumu laiks.
Arī šoreiz netrūka neparastu ideju un aktivitāšu, kas pulcēja daudz cilvēku. Daudziem šie pasākumi brīvā un nepiespiestā gaisotnē bija pirmā iespēja iepazīt mūsu draudzes cilvēkus un Dievu. Dažu oriģinālāko ideju autori stāsta par notikumiem savās mājas grupās.

Arvis vada lielāko vīru grupu draudzē un pirms dažām dienām kādā no Rīgas pirtīm viņiem bija novusa un ārmreslinga čempionāts. „Pasākums bija izdevies, jo bijām gatavojušies un visu labi organizējuši”, viņš stāsta. „Laušanās uz rokām, novuss un iespēja relaksēties pirtī tepat Rīgas centrā bija kā „medus”, kas piesaistīja daudzus. Grupas dalībnieki bija uzaicinājuši savus draugus un paziņas. Kopā bijām 17 cilvēki. Mūsu vidū bija laba sadraudzība un liecības, ko Dievs ir darījis katra dzīvē. Cilvēki bija atvērti, klausījās un daži no mūsu draugiem svētdien bija arī draudzes dievkalpojumā”.

Sandija vada mājas grupu Āgenskalnā. Pagājušo sestdien grupas cilvēki sanāca kopā, lai gatavotu rokassprādzes no pērlītēm un akmentiņiem. „Pirms tam sameklējām informāciju internetā, kā tādas rokassprādzes gatavot. Tad nopirkām materiālus, uzaicinājām ciemiņus un gatavojām sprādzes. Ikvienam sanāca ļoti labi! Visas meitenes bija priecīgas par skaistajām rotām. Pasākumā spēlējām arī spēles, draudzējāmies un stāstījām cilvēkiem par to, ko Dievs ir darījis mūsu dzīvēs. Viena meitene šķiroties sacīja, ka pirmo reizi dzīvē dzirdējusi tādas liecības par Dievu. Viņa ir pārsteigta par to, ka Dievs patiesībā ir labs, pozitīvs un ka Viņš palīdz, nevis slikts, kā viņa bija iedomājusies līdz šim. Kopā bijām 12 cilvēki. Pasākums noritēja draudzīgā, jautrā atmosfērā un daudziem nemaz negribējās doties uz mājām”, stāsta Sandija.

Dainis ar savu grupu un tās draugiem devās slidot uz atpūtas kompleksu „Lido” Ķengaragā. „Mēs ļoti labi pavadījām piektdienas vakaru, mums bija fiziskas aktivitātes. Pēc tam bija vakariņas turpat „Lido”, sadraudzība un liecības, kas mūs satuvināja. Viens no mūsu pasākuma viesiem pēc tam atnāca uz mājas grupu”, saka Dainis.

Novēlam arī turpmāk daudz radošu ideju un Dieva klātbūtnes nākamajos neformālajos evaņģelizācijas pasākumos!

Artūrs Danenbaums