No 16. līdz 18. novembrim viesu namā „Purgaiļi” Alūksnes rajonā
notika kārtējais draudzes „Kristus Pasaulei” rīkotais inkauters.

Inkauters ir draudzes rīkots trīs dienu ilgs pasākums, kurā tu vari satikt un iepazīt Dievu, iegūt atbrīvošanu un dziedināšanu it visās dzīves jomās, kā arī gūt atbildes uz tev svarīgiem jautājumiem.

Šo inkauteru apmeklēja 32 cilvēki no dažādām Latvijas pilsētām, kā arī Austrijas, viņiem kalpoja īpaši apmācīta kalpotāju komanda, kuras sastāvā bija 13 cilvēki, un draudzes „Kristus pasaulei” mācītājs Mārcis Jencītis.

Dalībnieki klausījās īsus sprediķus, kurus papildināja kalpotāju liecības. Pēc katras tēmas bija arī iespējams doties uz aizlūgšanu. Kafijas pauzēs starp sprediķiem dalībnieki un kalpotāji izmantoja laiku, lai viens otru labāk iepazītu.

Otrās dienas beigās notika piepildīšanās ar Svēto Garu, kas bija neaizmirstams piedzīvojums ar Dievu katram inkautera dalībniekam. Tūlīt pēc tam notika arī satriecoša diskotēka, kurā visi kā viens dejoja līdz nespēkam.

Inkautera pēdējā dienā dalībniekiem bija iespēja iegūt Dieva vīziju un mērķi savai dzīvei un kalpošanai, kā arī lieliska iespēja saprast kā sākt dzīvot uzvarošu un priekpilnu dzīvi jau šodien.

Vēlāk visi devās pie pusdienu galda, kur jau gaidīja gardas svētku pusdienas par godu 18.novembrim – Latvijas Republikas proklamēšanas dienai. Tika nodziedāta arī Valsts himna par godu šiem svarīgajiem valsts svētkiem.

Pēc pusdienām notika kristības. Derību ar Dievu šajā inkauterā slēdza trīs cilvēki.

Kad nopietnākā daļa beigusies, cilvēki nodevās atpūtai pirtī. Tāpat arī pirts mājā esošajā viesistabā cilvēki dzēra tēju un pavadīja laiku savstarpējās sarunās. Ar to arī noslēdzās šīs trīs īpašās dienas.

Nākamajā dienā cilvēki ar mirdzošām acīm bija ieradušies uz mūsu draudzes dievkalpojumu, kur arī katram no dalībniekiem bija iespējams liecināt par šajās trīs dienās piedzīvoto un iegūto.

Inta stāsta: Es ar Dievu jau apmēram divdesmit gadus, bet es nejutu sevī reālas izmaiņas. Patstāvīgi bija atkrišanas un jau atkal pietuvošanās brīži. Zināju, ka man ir daudz problēmas, ar kurām netieku galā. Piedzīvoju mīlestību, saņēmu iekšēju atbrīvošanu un dziedināšanu no visām problēmām. Ticu, ka arī no fiziskām kaitēm esmu dziedināta. Esmu brīva!

Estere stāsta: Esmu dziedināta no astmas!

Dainis: Pēc tam, kad mūsu ģimenē gaidītais bērniņš bija miris, es biju ieguvis nepiedošanu sev un Dievam! Inkauterā saņēmu no tā brīvību!

Nākamais inkauters notiks no 18. līdz 20. janvārim. Sīkāka informācija mūsu mājas lapā, sadaļā: Inkauteri.

Marija Graudiņa.