Par tradīciju ir kļuvušas “Kristus Pasaulei” brīvdienas 23. un 24. jūnijā,
kurās draudzes dalībnieki kopā ar ģimenes locekļiem un draugiem dodas ārpus Rīgas, lai pavadītu divas brīnišķīgas brīvdienas. Tā tas notika arī šogad. Atklāšanā visiem klātesošiem tika prezentēta interesanta un daudzpusīga izklaides programma, kurā dažādas aktivitātes bija paredzētas gan lielajiem, gan mazajiem.

Kā jau ierasts, pirts tika kurināta no paša sākuma līdz beigām, lai tie, kuri vēlas, jebkurā brīdī var baudīt relaksējošos pirts priekus. Pēc pusdienām viena no pirmajām bija iemīļotā “pudeļu” spēle, kuras dalībniekiem vajadzēja saliedēties komandā, izstrādāt kopēju stratēģiju un parādīt savus spēkus. Šaušana ar gaisa bisi pulcēja daudzus – gan vīrieši, gan sievietes vēlējās izmēģināt, kā sokas šaušanā. Liela daļa  meiteņu ar nepacietību gaidīja deju stundu, kas bija jaunums šajās brīvdienās. Paralēli minētajām nodarbēm notika arī volejbola un basketbola mači, tika cepti šašliki un pavadīts laiks draudzīgās sarunās. Līdz vakaram visā teritorijā valdīja līksma kņada. Par tradīciju ir izveidojies brīvdienu pirmajā vakarā visiem kopā skatīties kādu latviešu filmu.

Vakarā tika aizdegtas lāpas, lai dotos nakts pārgājienā, kur katrs dalībnieks varēja piedalīties un  veikt dažādus uzdevumus.

Otrais rīts sākās ar rīta rosmi, kurā varēja izvingrināt visas ķermeņa daļas, tai skaitā arī degunu un ausis. Visas dienas garumā atkal tika organizētas dažādas spēles, stafetes. Neparasta bija “dīķu” kauja, kurā komandai, turot aiz stūriem palagu, vajadzēja ar ūdeni pildītus balonus pārmest pāri volejbola tīklam. Plīstošie baloni un ūdens šļakatas deva milzum daudz prieka spēlētājiem.  Savukārt mazie brīvdienu dalībnieki virtuvē iejutās pavāru lomā – cepa gardas picas.

Vārdu sakot – katrs varēja izvēlēties izklaides pēc savas gaumes.

Pulksten 18.00 visi dalībnieki pulcējās kopā uz noslēgumu. Tika apbalvoti ātrākie, veiklākie, aktīvākie, interesantākie un mazākie. Pēc apbalvošanas ceremonijas, vēl pavadot laiku sadraudzībā, visi pamazām sāka posties mājup, lai jauniem spēkiem atsāktu ikdienas darbus.

Dace Daubere