Noslēdzoties draudzes „Kristus Pasaulei” evaņģelizācijas dievkalpojumu ciklam „Pārmaiņu laiks”,
draudze kolektīvi dosies divu dienu brīvdienās uz Siguldas pusi – uz netālu no Turaidas esošo atpūtas kompleksu „Brūveri”.

 

Draudze brīvdienās tiksies 23. un 24. jūnijā. Reģistrēšanās ierodoties notiks 23.jūnijā no pl.10 – 12. Būs arī atklāšana. Pieteikšanās uz šo sadraudzības pasākumu aktīvi notiek jau visu laiku. Šobrīd pasākumam jau ir pieteikušies aptuveni 100 cilvēki. Tiek gaidīti vēl pieteikumi – brauc ar savējiem uz brīvdienām „Kristus pasaulei” stiliņā!

 

Kas visus dalībniekus tur gaida? Pirmkārt, jau tas, ka tas būs visas draudzes kopīgais pasākums, tātad, ļoti īpašs notikums (lai atceramies brīnišķīgo laika kopā-pavadīšanu kristībās, inkaunteros, iepriekšējās vasaras brīvdienās!). Otrkārt, būs iespējas atpūsties tieši tā, kā ikviens vēlēsies – ja vēlēsies, varēs vienkārši laiskoties, ja vēlēsies – piedalīties dažādās sportiskās un citās aktivitātēs. Atpūtas kompleksā ir volejbola, futbola un strītbola laukumi, peldvieta dabiskā dīķī, bērnu rotaļu laukums ar dažādām atrakcijām – šķēršļiem, slidkalniņiem un šūpolēm. Blakus ir Gaujas senlejas dabas takas, klintis u.c. dabas objekti. Ikviens ir aicināts ņemt līdzi savas sporta spēles, stafetes un atrakcijas! Draudze organizēs dažādus mačus (ar apbalvošanu labākajiem) – jau minētajos sporta veidos, kā arī šaušanā ar gaisa šauteni (ļoti interesanti vīriem) u.c. Tiks demonstrēta filma, ko šajās dienās vēro visa Latvija – „Limuzīns Jāņunakts krāsā”. Varēs piedalīties rīta rosmē, uzspēlēt kādu īpašu līdz šim nezināmu spēli… Būs, protams, arī pa pārsteigumam! Kā vienu nolēmām jums atklāt – būs nakts pārgājiens!

 

Un tas, protams, nav viss! Atpūtas kompleksā ir divas pirtis, dažādas lapenes, vairākas grila un ugunskura vietas – ņemiet līdzi savas cepamgaļas un citus piknika piederumus (arī grilus) un gardumus! Atgādinām, ka pašiem jāņem līdzi savi trauki un pirmās nepieciešamības lietas! Ir pat ieteicams, ka mājas grupiņas organizē kopīgu sadraudzību, jo, galu galā, šis pasākums galvenokārt ir mums pašiem (bet aiciniet arī ciemiņus, savus tuvākos!). Pie labiem apstākļiem tiks organizētas arī, iespējams, pāris kopīgas maltītes.

 

Ikviens mūsu draudzē zina, cik svarīga ir kopīga atpūta – būt sadraudzībā un vienotībā! Piedaloties šajā pasākumā, ikviens ir draudzes vīzijas pašā sirdī!

 

Dalības maksa tiem, kas plāno nakšņot atpūtas kompleksa mājīgajās istabiņās ar gultas vietām, ir Ls 12 no cilvēka jeb par 1 gultu (ja bērns gulēs ar jums vienā gultā, tad atsevišķi par bērnu nav jāmaksā; ja 2 bērnus guldināsiet vienā atsevišķā gultā, tad gan par 1 gultu būs jāmaksā), savukārt tiem, kas ieradīsies ar savām teltīm, būs jāmaksā Ls 7 no cilvēka (ar bērniem līdzīgi kā iepriekš). Tiem, kas pieteiksies vēlāk par 18. jūniju, jau būs jāmaksā Ls 5 klāt pie pieteikšanās maksas.

 

Oficiālais noslēgums tiek plānots 24.jūnijā aptuveni pl.15, bet tas nebūt nenozīmē pasākuma beigas – sadraudzība un atpūta turpināties līdz vēlam vakaram, cik nu kuram dalībniekam personīgais laiks atļauj (drošais uzturēšanās laiks ir aptuveni līdz pl.22).

 

Kas vēl nepieciešams? – Zināt, kā droši nokļūt pasākuma norises vietā! Precīzas koordinātas ir šādas: no Rīgas 40 km attālums; brauc no Rīgas pa A2 – līdz 37. km, pagrieziens uz Valmieru,
tad pa A3 līdz Raganai. Tur – pa labi uz Turaidu. Pēc 7 km – pa labi (norāde “Krimuldas Muiža”),
tālāk sekot norādēm “Viesu māja Brūveri”. Ieskaties arī mājaslapā 
www.hotelbruveri.lv!

 

Nepalaid garām šo unikālo iespēju! Ja vēl neesi pieteicies – piesakies līdz sestdienas dievkalpojumam (ieskaitot)! Bet ar pirmrindniekiem mēs jau plānojam, ko likt piknika grozā!

 

Uz tikšanos! J

 

Lolija Sprancmane