6. septembrī sāksies draudzes „Kristus pasaulei” Līderu skola.
Šī ir jau ceturtā draudzes Līderu skola un šoruden tā notiks neklātienē mājas grupu ietvaros. Šoreiz tiks atkārtots pavasara Līderu skolas kurss. Skolas dalībniekiem pašiem būs jānoskatās Līderu skolas nodarbības draudzes mājas lapā, jāpārrunā tās ar savu vadītāju un jāaizpilda atbilžu lapas.

Līderu skola ilgs trīs mēnešus. Tā ir obligāta ikvienam, kurš vēlas kļūt par mājas grupas vadītāju. Kā uzsvēris draudzes mācītājs Mārcis Jencītis, šajā skolā iegūtās zināšanas un nodarbības palīdzēs ne vien sekmīgi vadīt mājas grupu draudzes vīzijas G12 ietvaros, bet arī veidos cilvēka raksturu, palīdzēs pieņemt svarīgus lēmumus un kļūt par labu vadītāju ne tikai draudzē, bet arī savā ģimenē un darba kolektīvā.

Līderu skolas nodarbības draudzē „Kristus pasaulei” notiek bez maksas. Piedalīties var ikviens, arī no citām draudzēm. Sekmīgie skolas absolventi saņems diplomu. Interesentus lūdzam pieteikties savlaicīgi pie skolas direktores Sandijas Vēzes pa telefoniem 28808660; 27091231, vai e-pastu: sandija@gmail.com.