Ineta apmeklē draudzi „Kristus Pasaulei” trīs mēnešus.
Lai arī tas ir īss laika posms, viņa ir piedzīvojusi, kā Dievs spēj dziedināt un atbrīvot no smagām veselības un emocionālajām problēmām.

Šī gada vasarā ievērojami pasliktinājās mans veselības stāvoklis, ko izraisīja četru gadu laikā pārdzīvotais stress. 2009. gadā mans vecākais dēls saslima ar C hepatītu, es to ļoti pārdzīvoju un kļuvu aizvien nervozāka. Tas bija smags trieciens mūsu ģimenei. Prātu nomocīja milzīgs stress, bailes, satraukums un apziņa par drūmo un bezjēdzīgo nākotni. Centos dēlam palīdzēt, kā vien spēju – apmeklējām ārstus un slimnīcu, pirkām medikamentus. Cīnoties par dēla veselību, iztērējām tik daudz naudas, ka tas nopietni ietekmēja mūsu ģimenes finansiālo stāvokli,” stāsta Ineta. „Šogad aprīlī mediķi paziņoja, ka mans dēls ir vesels, taču uztraukums par viņu turpinājās, jo viņš bija sācis aizrauties ar alkohola lietošanu. Jūnijā visu šo pārdzīvojumu dēļ man sāka regulāri sāpēt un trīcēt rokas un kājas, bija krampji. Parādījās depresijas pazīmes – mani mocīja tāds bezmiegs, ka varēju pat divas diennaktis pavadīt nomodā. Tādēļ radās domas aiziet no darba, jo biju pārgurusi un neizgulējusies. Sāku domāt par pašnāvību, tādējādi vēloties aizbēgt no problēmām un smaguma, ko radīja pārdzīvojumi par dēlu.” Kādu nakti Ineta, bezcerīguma nomākta, nolēma aiziet no mājām, lai vairs neatgrieztos. Pamanījis sievas pēkšņo pazušanu, Inetai zvanīja satrauktais vīrs. Viņa atbildēja, lai mājās negaida, jo bija nodomājusi darīt savai dzīvei galu. Nelaimīgā sieviete  staigāja pa naksnīgajām pilsētas ielām, raudot un domājot par pašnāvību, taču, par laimi, viņa to neizdarīja un rīta pusē atgriezās mājās.

Es negāju pie ārstiem, jo zināju, ka viņi man tikai izrakstīs stiprus antidepresantus. Es apzinājos, ka manas problēmas ir dvēseliskas un tās nevar atrisināt ar zāļu palīdzību. Mājās dzēru nomierinošas tējas un baldiāņu tabletes, taču tās neko nemainīja. Dažreiz es lūdzu Dievu, lai arī nezināju, kā to darīt. Augusta beigās, pēc trīs mēnešu mokām, interneta portālā draugiem.lv izlasīju ielūgumu uz draudzes „Kristus Pasaulei” dziedināšanas dievkalpojumu, par kuru bija uzrakstījusi kāda mana kolēģe, kas apmeklē šo draudzi. Pieņēmumu lēmumu atnākt uz dievkalpojumu, lai varētu aizlūgt par savu dēlu,” atceras Ineta.

Dievkalpojumā sludinātais vārds par Jēzus upuri Inetu ļoti uzrunāja. Viņa izgāja priekšā, lai nožēlotu savus grēkus un pieņemtu Jēzu par savu Glābēju. Pēc tam sieviete devās pie kādas no kalpotājām uz aizlūgšanu. Lai arī Ineta vēlējās tikai lūgšanu par savu dēlu, kalpotāja teica, ka lūgs arī par pašu Inetu. Kad viņa lūdza Dievu par sievietes dziedināšanu no depresijas, Ineta savā ķermenī sajuta vieglumu un karstumu, kā arī galvas reibšanu. Pēc tam Inetu piepildīja prieks un miers.

Atgriežoties mājās, jutos mierīga un pārliecināta, ka viss nokārtosies. Satraukums un bailes bija prom, un es sajutu atvieglojumu. Kājas un rokas vairs netirpa un nesāpēja, krampji kopš tās dienas nav bijuši. Aizejot gulēt, es spēju iemigt un no rīta pamodos izgulējusies. Kopš dziedināšanas dievkalpojuma mani ne reizi nav mocījis bezmiegs. Esmu spēka pilna un priecīga, arī vairs nedomāju par pašnāvību, jo nevēlos aizbēgt vai paslēpties no ikdienas. Jūtos stipra un gatava cīnīties, lai uzvarētu dzīves sarežģījumus, arī dēla problēmas risinās – viņš ir pārtraucis lietot alkoholu,” priecīgi atklāj Ineta.

Pēc dziedināšanas dievkalpojuma Ineta nav izlaidusi nevienu dievkalpojumu un iknedēļas mājas grupiņu. Viņa ir ļoti pateicīga Dievam par šo brīnumu un pateicīga arī draudzei „Kristus Pasaulei” par iespēju saņemt aizlūgšanu. Tagad viņa pati ir iepazinusi Dieva mīlestību, lasot Bībeli un lūdzot. Ineta iesaka ikvienam, kuru uztrauc dzīves problēmas un grūtības, griezties pie Dieva un apmeklēt dzīvu draudzi. Dievs ir mūsu Ārsts!

Inetas Siliņas liecību pierakstīja Laura Gruševa