Pagājušajā nedēļā svētdien, 23.februārī draudzē “Kristus Pasaulei” notika šī gada pirmais dziedināšanas dievkalpojums,
kurā tikai lūgts par cilvēku vajadzībām. Daudzi cilvēki liecināja par to, ko šajā dievkalpojumā ir piedzīvojuši.

Beātei aptuveni pirms pieciem gadiem sāka pasliktināties redze. Dziedināšanas dievkalpojumā pēc aizlūgšanas viņa pamanīja, ka redze ir uzlabojusies un viņa redz asāk un skaidrāk.

Savukārt Ieva uz dievkalpojumu atnāca ar grūtībām, jo viņai jau ilgāku laiku bija stīva mugura, lāpstiņa un stīvums kakla rajonā. Pēc aizlūgšanas sāpes vairs nav un var kustēties brīvi.

Iveta nevarēja noliekties un pietupties, jo tas sagādāja sāpes. Kad tika lūgts, viņa sajūta tādu kā aukstumu pārejam pār ķermeni, un viņa var bez problēmām pieliekties.

Smaida pēc aizlūgšanas var brīvi kustināt kaklu, kaut gan pirms tam osteohondrozes dēļ viņu mocīja sāpes un stīvums kakla rajonā.

Elitai jau 15 gadus sāpēja galva un bija velkošas sajūtas kakla rajonā, nepārtraukti bija saspringums. Kad tika lūgts, viņa sajuta karstumu un drebuļus un tagad var brīvi kustēties.

Mārītei pirms deviņiem gadiem bija insults, kā rezultātā bija daļēji paralizēta kreisā ķermeņa puse. Parasti viņas roka bija auksta un stīva, bija nepatīkami savilkt plaukstu dūrē, bet tagad viņa var veikt jebkuru kustību.

Žanetai aptuveni 2 nedēļas sagādāja grūtības veikt kādus mājas darbus, jo sāpēja labās rokas plaukstas locītava. Šobrīd viņu sāpes vairs nemoka.

Liene jau no skolas gadiem ir problēmas ar mugurkaulu – tas ir deformējies S burta formā un kakla rajonā ir stīvums. Kad tika lūgts, jaunā sieviete sajuta karstumu mugurkaula rajonā. Viņa var brīvi kustināt plecus.

Zanei, atnākot uz dievkalpojumu, sāpēja kakls, bija iesnas. Lūgšanu laikā viņa sajuta siltumu, vieglu tirpoņu un sāpes mazinājās.

Dievam ir glābšanas plāns ikvienam cilvēkam, kurš tic, ka Jēzus ir miris pie krusta, paņemot projām mūsu grēkus un slimības. Glābšana ietver sevī ne tikai mūžīgo dzīvību pēc nāves, bet arī jau tagad pilnīgu veselību un finansiālu labklājību. Ikviens, kuram ir kādas vajadzības, tiks gaidīts uz nākamo dziedināšanas dievkalpojumu, kas notiks šī gada 25. maijā.

Liecības apkopoja Pārsla Jankovska