Mārīte desmit gadu garumā bija mocījusies ar ļoti stiprām muguras sāpēm,
kas sarežģīja viņas ikdienu, taču, aizbraucot uz draudzes “Kristus Pasaulei” trīs dienu nometni, sieviete piedzīvoja brīnumu un tika dziedināta no sāpēm.

Mārīte atceras: „Šīs sāpes bija tik stipras, ka šķita – mugurkauls ir lauzts. Sēžot man bija nepārtraukti jāgrozās un jākustas, lai meklētu pozu, kurā kaut nedaudz samazinātos diskomforts.  Man bija grūtības noiet garākus ceļa posmus, jo pēc lielākas piepūles sāpes kļuva neizturamas. Baidījos aiziet līdz veikalam, jo nezināju, vai varēšu izturēt visu ceļu turp un atpakaļ. Muguras problēmu dēļ es nespēju pieliekties, līdz ar to lielas grūtības sagādāja aizsiet apavus, bet ravēt dārzu bija neiespējami. Ar laiku sāpēm pievienojās kāju tirpšana, kas vēl vairāk apgrūtināja staigāšanu. Ārsti apstiprināja, ka stipro sāpju un kāju tirpšanas iemesls ir mugurkaula skriemeļu patoloģiskas izmaiņas, ar kurām būs jāsadzīvo visas dzīves laikā.”

Kādu dienu Mārīte iepazinās ar draudzes „Kristus Pasaulei” dalībnieku, kurš uzaicināja viņu apmeklēt dievkalpojumu un mājas grupiņu Saldū. Sieviete piekrita uzaicinājumam un to nenožēloja. Viņai ļoti patika gan dievkalpojumi, gan mājas grupiņas, un Mārīte sāka nākt regulāri. Pēc neilga laika sieviete apmeklēja draudzes trīs dienu lūgšanu sapulci jeb inkaunteru. Viņa devās uz turieni ticot, ka saņems dziedināšanu no sāpēm.

Mārīte turpina: „Pirms tam ļoti uztraucos vai varēšu šīs trīs dienas nosēdēt, tomēr nolēmu paļauties uz Dievu. Pirmajā inkauntera dienā izstāstīju par savām muguras sāpēm kalpotājam, kurš par mani aizlūdza. Jau nākošajā rītā pamostoties biju ļoti pārsteigta – kāju tirpšana un sāpes bija pazudušas! Bez jebkādām problēmām spēju sasiet savas kurpes. Mans prieks bija neaprakstāms! Jau otrajā inkauntera dienā es spēju mierīgi nosēdēt negrozoties. Sapratu, ka esmu dziedināta! Pateicība Dievam!

Pēc atgriešanas mājās jutos pilnīgi izmainīts cilvēks, spēju noiet garākus ceļa posmus, nebaidoties, vai, izejot no mājas, tikšu pati savām kājām atpakaļ. Es varu brīvi pieliekties un ravēt savu dārziņu. Kopš tās inkauntera dienas muguras sāpes vairs nav atkārtojušās.”

Mārīte novēl ikvienam personīgi iepazīt Dievu – sākt lasīt Bībeli un lūgt. Apmeklēt draudzi, mājas grupiņu un aizbraukt uz inkaunteru, lai piedzīvotu savu brīnumu. Dievs patiešām ir reāls un dzīvs! Viņš ir atdevis Savu vienpiedzimušo Dēlu, lai mēs kļūtu brīvi no grēkiem un saņemtu dziedināšanu. Esmu piedzīvojusi personīgi savā dzīvē, ka Viņš uzklausa lūgšanas un uz tām atbild.

Mārītes Pūres liecību pierakstīja Pēteris Plakans un Līga Paņina