Pavisam drīz – 23. aprīlī, draudzē „Kristus pasaulei” notiks Kristus augšāmcelšanās svētku dievkalpojums.
Šis dievkalpojums ir otrais no sešiem dievkalpojumiem evaņģelizācijas kampaņā „Pārmaiņu laiks”. Šie dievkalpojumi ir plaši izreklamēti gan televīzijā, gan Kristīgajā radio. Ir nodrukāti 300 000 bukletu, kuri ar„Dienas” abonēšanas centra palīdzību tiek izplatīti pastkastītēs Rīgā.

Var rasties jautājums: ar ko šie dievkalpojumi ir tik īpaši un atšķiras no pārējiem dievkalpojumiem draudzē? Un kas šajā, 23. aprīļa Lieldienu dievkalpojumā būs sevišķs? Kāpēc tieši šoreiz būtu vērts nākt un kā „Kristus pasaulei” atzīmēs Jēzus augšāmcelšanās svētkus? Šos jautājumus uzdevu draudzes mācītājam Mārcim Jencītim un viņš sniedza šādas atbildes:

Dievkalpojuma tēma būs par Kristus augšāmcelšanos. Visa kristīgā draudze svin šos svētkus un arī mēs tos atzīmēsim. Uzreiz jāsaka, ka Kristus jau ir augšāmcēlies un mēs to savās dzīvēs piedzīvojam ik dienas. Tāpēc nāc un piedzīvo arī tu Kristus augšāmcelšanos. Tev, draugs, tas pašam jāpiedzīvo! Mans novēlējums katram, kas lasa šo ziņu, ir: Lai augšāmcēlušais Jēzus atklājas viņam personīgi!

Paldies!

Dievkalpojums notiks Rīgā, Zinātņu akadēmijā, pulksten 14.00. Nāc pats un ņem līdzi savus draugus!

Artūrs Danenbaums.