Dažkārt vienkārša saslimšana var pāriet hroniskā iekaisumā, ar ko cilvēki mokās gadiem un arī medicīna ne vienmēr spēj palīdzēt. Andas problēma daudzus gadus bija nemitīgs aizdegunes iekaisums. Hroniskas iesnas un strutaini izdalījumi apgrūtināja viņu ik dienas. Taču tad, kad Anda pirmo reizi atbrauca uz draudzes “Kristus Pasaulei” dziedināšanas dievkalpojumu, viņa piedzīvoja brīnumu – dziedināšanu no hroniska iekaisuma.

Par to, kā tas notika, Anda stāsta: “Pirms septiņiem gadiem kādā karstā vasarā strādāju telpās, kur bija daudz gaisa kondicionieru, un to dēļ kādā reizē dabūju stipras iesnas. Visu laiku tecēja deguns un bija piepampusi seja. Devos pie ārsta un lietoju viņa nozīmētās zāles, arī antibiotikas, taču liela rezultāta no tā nebija. Man veica aizdegunes skalošanu, taču tā bija tik nepatīkama procedūra, ka nākamā vizīte likās kā ļauns murgs. Arī pēc tās nekas īpaši nemainījās.

Gāja gadi, un es mocījos ar šo kaiti, brīžiem kļuva mazliet vieglāk, taču, tiklīdz mazākais aukstums, tā atkal uzreiz iesnas bija klāt. Drīz pievienojās arī strutaini izdalījumi un nepatīkama smaka no elpceļiem. Naktīs bija grūti gulēt un elpot. Bet ārsti teica, ka man ar šo slimību būšot jāsamierinās visu mūžu.

Pirms pāris gadiem jaunākais dēls mani uzaicināja uz draudzes “Kristus Pasaulei” dziedināšanas dievkalpojumu Rīgā. Ilgi domāju, – braukt, vai nē. To, ka Dievs ir, es zināju, taču nebiju Viņu personīgi iepazinusi un lielas ticības man nebija. Pirms tam gāju tradicionālā baznīcā, taču bez redzamām izmaiņām savā dzīvē.

Dievkalpojums man ļoti patika. Vēsts, ko sludināja mācītājs, bija kā domāta man! Vēlējos kļūt brīva no daudzām problēmām un aizdegunes iekaisums bija viena no tām, tomēr ne galvenā. Tajā pašā dienā pieņēmu Jēzu par savu Kungu un Glābēju, pēc tam sāku apmeklēt mājas grupiņu un dievkalpojumus Saldū. Tagad es bieži braucu uz dievkalpojumiem arī Rīgā.

Pēc kāda laika pamanīju, ka manas problēmas ar hronisku iekaisumu aizdegunē vairs nav! Nez pa kuru laiku bija pārgājušas sāpes un grūtības elpot, vairs nemanīju strutainos izdalījumus un arī nepatīkamā smaka no manas mutes bija izzudusi. Dievs bija darījis brīnumu, kaut arī es pati jau daļēji biju samierinājusies ar savu slimību un centos par to nedomāt.

Iekaisums degunā, kas bija mani mocījis septiņus gadus, nu bija pārgājis! Viss ir pilnīgi kārtībā. Aukstais laiks, kas agrāk nozīmēja neizbēgamus saasinājumus un diskomfortu, tagad vairs neietekmē manu elpceļu sistēmu. Protams, nevaru apgalvot, ka nekad nav sanācis saaukstēties un ne reizi nav bijušas iesnas, taču tās pāriet ātri un bez problēmām. Pēc septiņu gadu mokām varu brīvi elpot!

Diemžēl medicīna ne vienmēr spēj palīdzēt atgūt veselību. Tikai Jēzus ir mūsu Ārsts, un Viņam neviena slimība nav nedziedināma. Cilvēkiem, kuriem ir dažādas veselības problēmas, es ieteiktu griezties pie Kristus un paļauties uz Viņu, jo tikai Jēzus spēj dziedināt no jebkuras kaites pilnībā!”

Andas Blūmentāles liecību pierakstīja Artūrs Danenbaums