Mūsu draudzē 29. maijā vīru mājas grupām bija kopējs neformālais pasākums.
Šoreiz tika sarīkots peintbola turnīrs un G12 kausa izcīņa vīriem.

Daudziem rodas jautājums, kas tas peintbols tāds ir?

Peintbols (angļu val. ”painball”- krāsu bumba) ir azartiska, adrenalīna pārpildīta un atraktīva sporta spēle, kurā spēlētāji apbruņojušies ar saspiestu gaisu darbināmiem ieročiem un kā munīciju izmantojot ar krāsu pildītas bumbiņas, mēģina sašaut pretiniekus. Ja spēlētājam trāpa ar bumbiņu, tas skaitās nošauts un spēlētājam jāatstāj laukums līdz nākamajai spēlei.

Uz šo pasākumu ieradās kupls vīru pulks – kopā 45 vīri. Šādas peintbola komandu cīņas vīriem patīk. Visi vīri tika sadalīti četrās komandās – A,B,C,D. Tās bija īstas vīru cīņas par uzvaru. Vīri ātri savā starpā sadraudzējās. Katra komanda izstrādāja savu taktiku, lai uzvarētu. Katra komanda no visas sirds uz 100% centās iegūt savā īpašumā ceļojošo G12 kausu, kas uz gadu nonāk uzvarētāja komandas rokās. Tagad mēs zinām, ka peintbola cīņās uzvar tā komanda, kas izvēlējusies pareizu kaujas taktiku.

Cīņas nebija vieglas, šoreiz uzvarēja un skaisto G12 kausu līdz nākamai vasarai, kad atkal būs šāds turnīrs, ieguva Arvja mājas grupas komanda, kurā (vēlāk uzzinājām) piedalījās pat kāds rūdīts kaujinieks, kas savulaik piedalījies īstās kaujās Afganistānā.

Vissvarīgākais šajā pasākumā bija tas, ka mēs ieguvām daudz draugu.

Pēc peintbola turnīra turpinājām draudzēties savā starpā, cepām desiņas, iepazināmies ar jauniem draugiem un stāstījām liecības, ko ticība Dievam ir izdarījusi mūsu dzīvēs.

Arvis visiem izstāstīja, kā viņš draudzē ”Kristus Pasaulei” ir izmainījies. Kā viņš, kas agrāk sēdēja zem sievas ”tupeles”, nonākot šajā draudzē kļuva par īstu vīru. Viņš stāstīja par lēmumiem, kādus viņš pieņēma, lai ģimenē būtu par galvu nevis par asti. Arvis izstāstīja kā tika dziedināta viņa laulība, kas gandrīz bija pilnīgi izjukusi.

Andris savukārt izstāstīja savu liecību. Kā Dievs viņu atbrīvoja no 15. gadus ilga narkotiku gūsta un kā viņš nonācis šajā draudzē, kā Dieva spēkā caur „roku uzlikšanu” tikusi viņam dziedināta slimā sirds.

Visi bija priecīgi un apmierināti un solījās nākamvasar cīnīties atkal par skaisto G12 kausu!

Andris Meiers.