Ceturtdien 13.01.2011 draudzes cilvēki saņem un cits citam sūta īsziņu: 19:32 ir piedzimis
Dieva vīrs Simeāns Kotins, 3.580 svarīgs un 54 garīgs.

Vienam no „Kristus Pasaulei” līderiem Arvim ģimenē ir piedzimis puisītis. Bērniņš pieteicās necerēts un tika ļoti gaidīts ne vien viņu pašu ģimenē, bet arī visā draudzē. Grūtniecības sākumā viņa sievai Lindai bija jāpārvar dažādi sarežģījumi, kas prasīja daudz viņas pašas spēku, milzums ticības un paļāvības uz Dievu, lai tos pārvarētu. Abi vecāki pastāvēja ticībā, ja jau reiz Dievs viņus ir svētījis ar šo bērniņu, tad atpakaļ vairs neatprasīs.

Uz Dzemdību namu Linda devās 8. janvārī, bet līdz bērna dzimšanas brīdim vēl bija jāgaida piecas dienas. Mazo puisīti Simeānu pasaulē sagaidīja abi vecāki. Arvim jau bija pieredze ģimenes dzemdībās, un tas ļāva sniegt pilnvērtīgu atbalstu sieviņai grūtākajos brīžos.

Arvis bija īpaši gatavojies bērna nākšanas pasaulē un pirms pašām dzemdībām iesvētīja ar eļļu telpas, kur mazulis dzims. Kā jau ģimenes dzemdībās pieņemts, tētim ļauj pārgriezt nabas saiti. Bet atšķirībā no citiem mazuļiem Simeāns uzreiz pēc piedzimšanas saņēma no tēta arī savu pirmo svaidījumu. Tēva klātbūtnei dzemdībās bija vēl viens liels labums. Pēc fiziski grūtā pārbaudījuma, kas atņēmis tik daudz spēku, Simeāns mammu varēja gaidīt gādīgajās tēva rokās un veidot savus pirmos kontaktus, atstājot vecāku tuvumu vienīgi tik daudz, cik prasa vienkāršas medicīniskās manipulācijas.

Pašlaik laimīgie mamma un tētis ir atveduši jaundzimušo mājās, kur bērns ir sācis adaptēties apkārtējā vidē un iepazīties ar visu savu ģimeni kopumā. Simeāns veiksmīgi apgūst ģimenes ieradumus, no kuriem viens ir ģimenes vakara lūgšanas. Tādā veidā jau no agras mazotnes viņš mācās lūgt un pazīt Dievu.

Līdz draudzes cilvēki varēs iepazīties ar mazo Simeānu, paies vēl kāds laiks līdz brīdim, kad mazulis paaugsies un kļūs stiprāks.

Līga Paņina.