Daudzi cilvēki, kad viņus nomāc problēmas un nelaimes, cenšoties meklēt risinājumu, vēršas pie Dieva. Draudzes “Kristus Pasaulei” oktobra inkaunterā jeb trīs dienu seminārā ikvienam dalībniekam bija iespēja ne tikai saņemt dziedināšanu un brīvību no atkarībām, veselības problēmām, nepiedošanas un citām lietām, bet arī piedzīvot Dieva mīlestību un rūpes tieši par sevi.

Šeit ikviens draudzīgā atmosfērā varēja dzirdēt evaņģēliju, kā arī citas tēmas no Bībeles par dziedināšanu, atbrīvošanu, svētu dzīvi, nodošanos un citām tēmām. Visi kopā noskatījās filmas „Kristus ciešanas” fragmentu, kas palīdzēja izprast Jēzus upuri un tā nozīmi mūsu dzīvēs. Cilvēki personīgi satikās ar Dievu, nododot Viņam savas dzīves un saņemot individuālas aizlūgšanas. Pēc semināra, daloties ar piedzīvoto, viņi stāstīja, no kādām lietām atbrīvojušies un kādas pozitīvas pārmaiņas ieguvuši.

Agneta: “Devos uz inkaunteru atjaunot attiecības ar Dievu. Iepriekš biju nokļuvusi reliģiskā organizācijā, kas neatbilst Bībeles mācībai. Tās ietvaros devos uz templi un pēc viņu mācības  kristījos par mirušajiem. Pēc šī notikuma man strauji pasliktinājās veselība – bija ļoti zems asinsspiediens, nespēks, nomāktība, sāpes kaulos un tāds kā kunkulis kaklā, kas traucēja elpot un runāt. Mani arī sāka mocīt briesmīgi nakts murgi pēc tam, kad mans tēvs nesen izdarīja pašnāvību, Sapratu, ka vairs nekontrolēju savu dzīvi un man ir vajadzīga Dieva palīdzība. Inkaunterā aizlūgšanu laikā sajutu lielu karstumu deniņos, un zinu, ka Dievs mani aizskāra un dziedināja! Tagad nespēks un nomāktība pamazām atkāpjas un man vairs nav kunkuļa kaklā. Naktīs vairs neredzu murgus. Paldies Dievam, ka Viņš mani dziedināja un atbrīvoja!”

Inga: “Esmu pieņēmusi lēmumu būt ar Dievu un inkaunterā vēlējos Viņu tuvāk iepazīt, kā arī tikt dziedināta no mazvērtības, atstumtības un dzirdes problēmām. To visu ieguvu bērnībā, jo mans tēvs bija alkoholiķis un regulāri sita mammu. Bija gadījums, kad viņš tik smagi piekāva, ka viņu aizveda ar Ātro palīdzību. Toreiz man bija tikai trīs gadi. No smagā pārdzīvojuma es četrus gadus nerunāju un zaudēju dzirdi labajā ausī. Pēc aizlūgšanām man ievērojami uzlabojās dzirde – ar labo ausi, kas iepriekš bija nedzirdīga, tagad varu saklausīt spēcīgas un skaļas skaņas. Pateicība Dievam! Esmu saņēmusi Dieva mīlestību!”

Sondra: “Es slimoju ar veģetatīvo distoniju un depresiju. Nolēmu braukt uz draudzes semināru, jo ticēju, ka Dievs mani dziedinās. Iepriekš mocījos bailēs, ka varu nomirt, es bieži ģību, naktīs nevarēju gulēt un jutu pastāvīgu trauksmes sajūtu. Bailēs par savu veselību regulāri zvanīju Ātrajai palīdzībai. Jau inkauntera laikā es varēju labi izgulēties. Piedzīvoju Dievu un mani piepildīja liels miers un paļāvība uz Viņu. Man vairs nav veģetatīvās distonijas un depresijas simptomu. Esmu dziedināta!”

Nauris: “Mans mērķis bija sakārtot attiecības ar Dievu, ko arī inkaunterā izdarīju. Kad kalpotāji par mani aizlūdza, es ļoti spēcīgi piedzīvoju Dievu. Mani iepriekš bija mocījušas muguras sāpes, kas pārgāja pēc aizlūgšanām un vairs nav atkārtojušās. Sajutu arī Svētā Gara pieskārienu un pārdabiski sāku lūgt mēlēs. Tas ir brīnums! Esmu ļoti priecīgs, ka varēju piedzīvot Dievu personīgi!”

Rinārs: “Līdz šim nespēju piedot savam tēvam, kurš pameta ģimeni, kad biju vēl mazs. Pēc tam piedzīvoju vairākus gadījumus, kad viņš, uz ielas satiekot, pagāja garām, izliekoties, ka mani nepazīst. Tādos brīžos jutu lielas dusmas pret viņu un gribēju atriebties par izrādīto vienaldzību. Inkaunterā saņēmu Dieva pieskārienu un no sirds piedevu savam tēvam. Esmu brīvs no naida un dusmām pret viņu!”

Vairāk liecības gan no oktobra, gan iepriekšējiem inkaunteriem pieejamas video formātā šeit: https://vimeo.com/album/3223217

Draudzes “Kristus Pasaulei” trīs dienu semināri notiek vairākas reizes gadā. Nākamais ir ieplānots 2016. gada janvārī. Ikviens ir mīļi aicināts to apmeklēt, iepriekš piesakoties pa tālr. +37120016806 vai e-pastu luize.zveja@gmail.com.

Laura Gruševa