Santa un viņas pusaugu meitiņa Līva jau gandrīz pusgadu uzcītīgi apmeklē draudzi „Kristus Pasaulei” Balvos,
iesaistās mājas grupas aktivitātēs un pārējos pasākumos. Viņām ir gan dzīvoklis mazpilsētā, gan arī lauku saimniecība. Līvai ļoti patīk dzīvnieki, un vasarā meitene allaž palīdz mammai visos lauku darbos. Taču pirms trim gadiem viņai parādījās veselības problēmas, kas mainīja visu viņas ierasto dzīves ritmu.

Par Līvas slimību un dziedināšanu stāsta viņas mamma Santa: „Apmēram pirms trim gadiem manai meitai parādījās mazas pumpiņas uz visa ķermeņa. Nepievērsu tam uzmanību, domāju, – gan jau pāries pats no sevis. Drīz vien izsitumiem pievienojās nieze, meitene tos kasīja, līdz āda bija asiņainās čūlās. Turklāt Līvai parādījās elpas trūkums, šķaudīšana un klepus. Aizvedu meitu pie ģimenes ārsta, kurš mūs nosūtīja pie speciālista un lika veikt imunoloģiskos testus. Tika noskaidrots, ka meitiņai ir alerģija pret dzīvnieku spalvām. Mums izrakstīja tabletes un dažādas ziedes, kas bija jāsmērē katru dienu. Lietojot medikamentus, bija vērojams uzlabojums, taču, tiklīdz pārstājām zāles lietot, simptomi atgriezās. Ja Līvai gadījās kāds kontakts ar dzīvniekiem, tā uzreiz parādījās izsitumi, šķavas un aizdusa. Bijām apmeklējuši visus nepieciešamos ārstus, taču no šīs problēmas izeju vairs neredzējām.

Balvos jau ilgāku laiku darbojas draudze „Kristus Pasaulei” un mājas grupiņa. Arī Līva varākkārt tika aicināta apmeklēt grupas sapulci, bet vienmēr bija kāds iemesls, lai to atteiktu. Tomēr šī gada sākumā mana meita devās uz grupiņu. Pēc tās viņa bija „spārnos” un aicināja arī mani. Viņa rādīja videoierakstus internetā, kur draudzes cilvēki stāsta, kā Dievs viņiem palīdzējis. Nākamajā reizē mēs uz mājas grupiņu devāmies jau abas kopā. Piedzīvotais mani pārsteidza, redzēju mīlestību un rūpes, kādas vadītāja izrāda par katru cilvēku. Grupiņā par Līvas veselību tika lūgts, lai meitene saņem dziedināšanu no alerģijas.

Pati gan ticēju Dievam, tomēr pirms šiem notikumiem nekad nedomāju, ka Dievs tik konkrēti var atbildēt uz mūsu lūgšanām un palīdzēt mūsu vajadzībās.

Pēc trim nedēļām pamanīju, ka mana meita paņēmusi rokās kaķi. Jau gaidīju, ka būs atkal simptomi, taču man par lielu pārsteigumu vairs neparādījās ne izsitumi, ne šķavas. Aizgājām pie ārsta un atkārtoti uztaisījām testus uz alergēniem. Analīzes rādīja, ka Līva ir pilnīgi vesela! Esam ļoti pateicīgas Dievam! Tagad meitiņa atkal var palīdzēt rūpēties par dzīvniekiem mūsu saimniecībā un palīdzēt visos darbos. No manas sirds ir novēlies kā akmens, esmu droša par sava bērna veselību.

Kopš janvāra regulāri apmeklēju draudzes „Kristus Pasaulei” mājas grupu Balvos, ik rītu lūdzu Dievu un lasu Bībeli. Arī mana meita kalpo mājas grupā, un viņai pašai ir regulārs laiks ar Dievu.

Ja ārsti nepalīdz, nāciet pie Dieva, tuvojieties Viņam! Jēzus vienmēr palīdz, Viņš ir brīnišķīgs un visuvarens!”

Līvas – Alīnas Laizānes liecību pierakstīja Artūrs Danenbaums