Ir pagājušas divas brīnišķīgas dienas draudzes rīkotajā lūgšanu seminārā jeb inkaunterā.
Tā ir vieta, kur ikviens var pavadīt laiku Dieva klātbūtnē. 
Inkaunterā ir iespēja uzzināt, kāpēc ir svarīgi dzīvot pēc Dieva principiem, kāpēc ir tik liela nozīme Jēzus upurim un ko tas nozīmē ikvienam no mums. Īpaša uzmanība tiek pievērsta atbrīvošanas kalpošanai, kas palīdz cilvēkam tikt atbrīvotam no atkarībām, lāstiem un slimībām.

Uz semināru cilvēki brauc no visdažādākajām Latvijas pilsētām un arī no ārzemēm. Šeit ierodas, lai saņemtu ne tikai fizisku dziedināšanu savai miesai, bet arī, lai atbrīvotos no nepiedošanas, atstumtības vai depresijas. Inkauntera beigās cilvēki dalījās ar savām liecībām, ko viņi ir piedzīvojuši. Lūk, dažas no tām:

Kaspars: Inkauntera laikā vēlējos saņemt fizisku un emocionālu dziedināšanu. Bērnībā piedzīvoju tēva vardarbību un atstumtību, kā rezultātā man bija paniskas bailes no vīriešiem. Vēlāk daudzus gadus aizvadīju, piekopjot netiklu dzīvesveidu, regulāri lietoju alkoholu un smēķēju, mana ikdiena sastāvēja no ballītēm un uzdzīves. Inkaunterā es saņēmu dziedināšanu un brīvību no pagātnē piedzīvotāTagad es vairs nebaidos no vīriešiem. Ja agrāk man nebija draugu vīriešu, tad tagad komunikācija vairs neizraisa problēmas un sāk parādīties arī draugi vīrieši.

Zane: Bērnībā tēvs mani fiziski iespaidoja – lamāja un sita, kā rezultātā mums nebija normālu attiecību. Man pietrūka šīs mīlestības, tādēļ es to meklēju attiecībās ar pretējo dzimumu, es biju atkarīga no attiecībām ar vīriešiem. Inkauntera laikā sapratu, ka iepriekš savu mīlestību izpaudu un meklēju nepareizā veidā – veidojot arvien jaunas attiecības. Šeit piedzīvoju Dieva klātbūtni, un tagad manī ir ļoti daudz mīlestības, ko dot visiem cilvēkiem.

Linda: Inkauntera laikā sapratu, ka, alerģijas izraisītā nieze, kas man bija jau četrus mēnešus uz muguras un vēdera, ir pazudusi. Inkauntera laikā piedzīvoju Dievu kā savu Tēti. Aizlūgšanas laikā sajutu spēcīgu Dieva pieskārienu, pēc kura likās, ka lidoju.

Draudzes lūgšanu semināri notiek vairākas reizes gadā. Nākamais ieplānots ir no 12. līdz 14. augustam. Katrs mīļi aicināts to apmeklēt, iepriekš piesakoties pa tālr. +37120016806 vai e-pastu luize.zveja@gmail.com.

Kristīne Krapāne