„Es esmu Tas Kungs, jūsu Ārsts.” 2. Mozus 15:26

Pavisam drīz, pēc pāris dienām, 19. februārī Rīgā, Zinātņu akadēmijas namā notiks draudzes „Kristus pasaulei” dziedināšanas dievkalpojums. Tas būs pirmais dziedināšanas dievkalpojums šogad, un pavisam šajā gadā ir plānoti četri šādi dievkalpojumi.

Draudzes mājas lapā ir vairāk nekā simts liecību par to, kā Dievs palīdz un atrisina vissarežģītākās situācijas cilvēku dzīvēs, dziedina no smagām slimībām. Mēs varam lasīt par atbrīvošanu no sāpēm, dziedinātām muguras kaitēm, C hepatītu un pat vēzi. Tomēr dziedināšanas dievkalpojumi nav tikai miesas dziedināšanai. Dievs atbrīvo gan no atkarībām, gan no depresijas, gan no grēka un vainas apziņas. Viņš dod jaunu spēku, prieku un jēgu dzīvei.

Kā ne vienu reizi vien uzsvēris draudzes mācītājs Mārcis Jencītis, miesas dziedināšana nav tā, uz ko būtu jāliek galvenais uzsvars arī šādos dievkalpojumos. Galvenais ir cilvēka sirds, kas ir piedzimusi no Augšienes, kas ir regulārās un disciplinētās attiecībās ar Jēzu caur lūgšanu un Bībeles lasīšanu, kas mīl Dievu un savu tuvāko. Tad arī miesas dziedināšanai būs nozīme un būs garantija tam, ka saņemtā Dieva žēlastība netiks pazaudēta.

Kaut arī katram no mums vispirms būtu jāmeklē pats Dievs un tikai tad dziedināšanu savai miesai vai palīdzību ikvienā citā problēmā, Dievs dara savus brīnuma darbus un pagodina Savu vārdu vēl arvien. Dieva godības manifestācijai caur pārdabīgiem brīnumiem, dziedināšanām un atbrīvošanām ir jābūt neatņemamai draudzes kalpošanas sastāvdaļai, un tā tas arī ir. Par to, lai Svētais Gars pagodinās caur līdzejošām zīmēm un brīnumiem draudzes dievkalpojumos, inkaunteros un mājas grupu sapulcēs, tiek lūgts katru pirmdienu, šī vajadzība ir draudzes lūgšanu plānā.

Par daudzām pārdabiskām Dieva žēlastībām pavisam drīz varēs arī lasīt topošajā „Brīnumu avīzes” numurā. Šis numurs pārsvarā būs veltīts cilvēku liecībām par to, ko Dievs caur mūsu draudzes kalpošanu ir darījis viņu dzīvēs.

Dziedināšanas dievkalpojums notiks sestdien Rīgā, Akadēmijas laukumā 1, Zinātņu akadēmijas namā. Sākums pulksten 14.00. Nāc arī tu un piedzīvo brīnumu savā dzīvē!

Artūrs Danenbaums.