Dainis un Dace ilgu laiku ir pastāvīgi draudzes „Kristus Pasaulei” dalībnieki. Šajā draudzē viņi abi arī iepazinās un apprecējās.
Gadu pēc kāzām viņiem piedzima pirmais bērniņš, meitiņa vārdā Rebeka. Kad apmēram sešu mēnešu vecumā bērns tika pakāpeniski radināts pie cietākas barības, vecāki ievēroja, ka meitiņai trūkst apetītes un Rebeka pa dienu ļoti maz ēd.

Savas bažas vecāki uzticēja ģimenes ārstam. Tika veiktas dažādas analīzes, bet nekādu patoloģiju atklāt neizdevās. Visi rādītāji bija normas robežās. Ar laiku izmainījās arī meitiņas izskats un uzvedība. Zem actiņām parādījās zili riņķi. Noskaņojums bieži bija slikts. Viņa bija bēdīga un niķīga. Ik pa laikam naktīs cēlās augšā, bez acīmredzama iemesla raudāja un rīkoja ilgstošas histērijas lēkmes. Tādās reizēs viņa bija dusmīga, atgrūda savus vecākus un nebija nomierināma.

24. novembra dziedināšanas dievkalpojumā Dace ar meitiņu devās pie kalpotājiem, lai tie aizlūdz par bērna apetīti. Izmaiņas bija redzamas uzreiz – tai pašā vakarā Rebeka sāka normāli ēst. Meitiņa vairs nedusmojās un kļuva mierīga, bet naktīs un pa dienu nerīkoja histērijas.

Dainis un Dace ir pārsteigti par šīm izmaiņām. Sajūta esot tāda, ka meitiņas raksturs ir pilnībā izmainījies. Rebeka ir atguvusi dzīvesprieku. Viņa nedusmojas, neatgrūž vecākus un pieņem viņu rūpes arī gadījumos, ja viņu kaut kas neapmierina.

Dainis un Dace  ir ļoti pateicīgi Dievam, Kurš iežēlojas un dziedina arī vismazākos draudzes apmeklētājus!

Liecību pierakstīja Lāsma Skudra