Šā gada 9. decembrī ir atvērta vēl viena draudzes „Kristus pasaulei” mājas grupa Rīgā. Tādējādi pašlaik Rīgas centrā jau ir vismaz trīs mājas grupas. Kopējais mājas grupu skaits draudzē „Kristus pasaulei”, iekļaujot arī jau izveidotās mājas grupas Bauskā, ir trīsdesmit deviņas. Tātad gada sākumā izvirzītais uzdevums – četrdesmit mājas grupas un divdesmit jauni līderi – ir gandrīz izpildīts.

Saruna ar mājas grupas vadītāju Veltu Kalniņu:

– Kā Tu nonāci līdz mājas grupas vadīšanai?
– Pirmoreiz Jēzu par savu Kungu pieņēmu, kad man bija 13 gadu. Pati nāku no Sibīrijas. Esmu tur dzimusi un augusi. Tur es arī iepazinos ar Indru un Daci. Uz Latviju dzīvot pavisam atbraucu pagājušā gada 5. oktobrī. Pēc tam vienu reizi novembrī biju atnākusi pie Indras un mājas grupu. Domāju – kur gan ir mana vieta? Rīgā ir tik daudz un dažādas draudzes. Draudzes „Kristus pasaulei” dievkalpojumā pirmo reizi biju šā gada 3. janvārī. Sajutu ļoti spēcīgu Dieva pieskārienu. Sapratu, ka šeit ir mana vieta. Pēc tam sāku iet Indras līderu grupā. Tad sekoja Bībeles skola un Līderu skola. Kad Mārcis mūs aicināja kļūt par vadītājiem un apzināties, ka reiz pašiem būs javada savas mājas grupas, sākumā spurojos pretī. Man bija labi jau ar to vien, ka varēju apmeklēt līderu grupu un būt draudzes mācītāja komandā. Taču tad, aptuveni februārī, es sapratu, ka es vadīšu savu grupiņu!

– Kā jums pašlaik sokas mājas grupā?
– Pašlaik esam divatā ar vēl vienu meiteni – Ivetu. Esmu priecīga, ka Dievs man ir devis man šādu cilvēku, kas ir īsts palīgs, kurš pats ar laiku vadīs savu mājas grupu.

– Plāni Jaunajā gadā?
– Divpadsmit stabili cilvēki, Kristus mācekļi manā mājas grupā līdz gada beigām. Ceru, ka arī mana palīdze Iveta celsies par vadītāju un atvērs savu mājas grupu.

– Un novēlējumi nākamajam gadam?
– Nebaidaties iet un spert soli uz priekšu! Ceļš ar Jēzu ir labākais, kas mums šajā dzīvē var būt. Tas nekas, ka dažreiz pasaules cilvēki izliekas krāšņāki, spožāki un veiksmīgāki. Tā ir tikai maska. Patiesībā aiz šī spožuma slēpjas ļoti lielas iekšējas ciešanas. Tikai Jēzus var pa īstam atrisināt tavas problēmas!

Jaunās mājas grupas sapulces notiek katru trešdienu Rīgā, Artilērijas ielā 63-8, pulksten 19.00.