Rita ir ieraudzījusi savā dzīvē, cik Dievs ir labs un ka Viņam ir jāuzticas, jo nekas nespēj palīdzēt tā kā Viņš.
Dievs ir tas, kas palīdz mums, ja mēs griežamies pie Viņa savās vajadzībās.

Šodien Rita ar prieku stāsta, ka Dievs ir pilnībā dziedinājis viņas galvas sāpes, jo ir pagājis labs laiks kopš šīs dziedināšanas, bet no galvas sāpēm nav ne miņas. Pirms kāda pusotra gada Rita sāka apmeklēt mājas grupu Saldū. Viņas ikdienu pavadīja mokošas un asas galvas sāpes. Šīs galvas sāpes viņai ļoti traucēja, jo tās galvenokārt bija pie smagu priekšmetu celšanas vai nešanas, bet tā kā Ritai ir dārziņš un viss jāizdara pašai, tad tas ļoti apgrūtināja viņas dzīvi.

Draudzē „Kristus Pasaulei” Rīgā tuvojās dziedināšanas dievkalpojums un viņa izlēma, ka ir jābrauc. Dievkalpojuma beigās bija iespēja iziet priekšā, lai kalpotājs aizlūdz par dziedināšanu vai citām vajadzībām. Viņa aizgāja priekšā pie kalpotāja un pēc lūgšanas viņas galvas sāpes pilnībā pārgāja. Rita izbrīnā saka: „Es pat nelietoju nekādas zāles!” Rita pirms tam bija pieteikusies pie ārsta un satraukusies, jo nezināja, kāpēc galva tik ilgi un stipri sāp. Bet tagad viņa priecīgi saka, ka labi vien ir, ka neaizgāja.

Rita ir iemācījusies griezties savās vajadzībās vispirms pie Dieva. Saņēmusi savu brīnumaino galvas sāpju dziedināšanu, Rita regulāri apmeklē dievkalpojumus un mājas grupu, lūdz Dievu un lasa Bībeli katru rītu, iepazīstot un veidojot attiecības ar Dievu. Bet vēl bija palikušas arī sāpes kājā. Jau pāris gadus ik pa laikam Ritai tā sāpēja kājas potīte, ka tas sagādāja grūtības iet. Kad šīs sāpes sāka palikt biežākas un stiprākas, Rita saprata, ka kaut kas jādara. Kad viņa iepazina Dievu vairāk, tad saprata, ka ir spējīga pati cīnīties. Rita nolēma, ka pati lūgs Dievu par potīti un darīja to. Viņa saka: „Es daudz lūdzu. Tiklīdz sāka sāpēt, uzreiz lūdzu Dievu.” Kājas potītei sāpes nepārgāja uzreiz, bet ar laiku. Rita neatlaidīgi ticēja, ka Dievs viņu dziedinās. Tad, kad kāja sāka sāpēt atkal, viņa teica pie sevis: „Es nepieņemu izjūtas un neticu tām, es ticu, Dievs, Taviem vārdiem”, un apliecināja Bībeles pantus par dziedināšanu, ko Dievs saka. Un šodien kājas potīte vairs nesāp.

Rita ir priecīga un viņai ļoti patīk draudzē. „Dievs ir uzticams”, viņa saka.

Ritas liecību pierakstīja Elīna Ševčuka