Cilvēki bieži vien nespēj dzīvot pilnvērtīgu dzīvi,
jo viņiem ir parādījušās dažādas veselības problēmas – tās var būt gan fiziskas, tā arī emocionālas un garīgas. Daudzi ar savām problēmām samierinās, bet tie, kas pieņēmuši Jēzu Kristu par savu glābēju un tic Dievam, zinās teikt, ka Viņš spēj dziedināt no visām kaitēm, jo arī Bībele to mums atklāj 2. Korintiešiem 5:17 “Tādēļ, ja kas ir Kristū, tas ir jauns radījums, kas bijis, ir pagājis, redzi viss ir tapis jauns. ”

Ruta draudzi „Kristus Pasaulei” apmeklē jau trīs gadus. Viņa bija atsaukusies uz aicinājumu sociālajos tīklos par dziedināšanas Dievkalpojumu Dobelē. Jau no paša pirmā apmeklējuma Dievs ļoti darbojās viņas dzīvē. Pēc aizlūgšanām Ruta tika dziedināta no 20 gadus ilga bezmiega un muguras sāpēm, un tieši šo brīnumu dēļ viņa sāka pa īstam ticēt Dievam un apmeklēt draudzi regulāri arī turpmāk.

“Kādu laiku pirms es sāku apmeklēt draudzi un biju kļuvusi ticīga, manā dzīvē notika ļoti emocionāli smags pavērsiens. Mani pameta cilvēks, ar kuru es biju kopā nodzīvojusi 13 gadus. Tas bija ļoti negaidīts un smags trieciens. Es pamazām sāku norobežoties no cilvēkiem. Mana dvēsele bija kā iztukšota. Viss likās bezjēdzīgs un iekšēji izjutu spēcīgu nomāktību. Es biju ļoti aizvainota un apvainojusies uz šo cilvēku. Dzīve bija tā sabrukusi, ka vienkārši sēdēju mājās un gāju uz darbu, vairs nebija citas intereses. Jutos ļoti slikti, iekšā bija trauksme un nemiers, kas traucēja pilnvērtīgi dzīvot. Šādi es nodzīvoju vairākus gadus līdz sāku apmeklēt draudzi.

Draudzes mājas grupiņā Dobelē es sāku sajust to, ka cilvēkiem es esmu svarīga. Izjutu mīlestību, pret mani labi izturējās, tāpēc pamazām sāku atgriezties sabiedrībā un vairs tik daudz nenorobežojos no apkārtējiem cilvēkiem. Sapratu, ka varu uzticēties savam garīgajam vadītājam un izstāstīju arī savu bēdu. Kopā lūdzām Dievu, lai Viņš dziedina manu ievainoto dvēseli un atbrīvo no skumjām, nepiedošanas un citām bēdām. Tad kādu svētdienu notika dievkalpojums, kur mācītājs sludināja par salauztas sirds dziedināšanu. Dievkalpojuma laikā izjutu pārdabisku spēku, sajūtas bija tādas it kā vecā dzīves lapaspuse pāršķiras un sākas jauna. Kopš tās reizes visas manas bēdas ir prom. Es esmu laimīga, visa trauksme un nemiers ir tikai pagātne. Nejūtos vairs iztukšota, jo Dievs manu sirdi ir piepildījis ar savu dievišķo mīlestību. Zinu, ka ar šo piepildījumu varu dalīties, tāpēc palīdzu citiem cilvēkiem iepazīt Dievu. No sirds arī atbalstu draudzes darbu ar finansēm, jo vēlos, lai caur manu ziedošanu Dievs var izmainīt kāda cilvēka dzīvi.  Regulāri lasu Bībeli un lūdzu Dievu. Kalpoju draudzē un esmu pateicīga Dievam par to, ko viņš manā dzīvē ir darījis.

Šobrīd jūtos tik labi kā vēl nekad, neskatoties uz to, ka esmu gandrīz 65 gadu veca, es jūtos atkal tikpat labi kā jaunībā. Un zinu, ka tas ir Dievs, kas man liek tā justies, jo tas ir arī teikts Dieva vārdā Psalms 103:5 “Viņš bagātīgi iepriecina tevi vecumā ar svētīgām dāvanām, tā ka tava jaunība atjaunojas kā ērglis.” Tiešām, Dieva Vārds ir dzīvs un esmu to pieredzējusi savā dzīvē!

Citiem iesaku nākt pie Dieva jo ātrāk jo labāk. Jēzus dod tikai to labāko. Viņš dod gudrību, labklājību un uzlabo katru dzīves sfēru. Dievs ir devis savus apsolījumus un Viņš pie tiem turas, mums tikai tie ir jāpaņem.”

Rutas Restes liecību pierakstīja, Edgars Paeglis