Oktobra pēdējā nedēļā notika draudzes „Kristus Pasaulei” mājas grupu sadraudzības un evaņģelizācijas pasākumi.
Katra grupiņa lūdza, rūpīgi plānoja un darbojās, lai šie pasākumi būtu izdevušies un patiktu ikvienam dalībniekam.

Izvēlējāmies pastāstīt par aktivitātēm Luīzes un Lindas mājas grupiņās:

Luīze stāsta: „Pasākums notika omulīgā gaisotnē, viesnīcas “Days Hotel Riga VEF” zālē. Mēs bijām uzaicinājušas stilisti, imidža skolas – studijas “Unastyle” direktori Unu Bernatoviču, kura stāstīja par auguma korekciju ar apģērba palīdzību, pašreizējām modes tendencēm un par to, kas ir imidžs un kā to veidot. Lekcijas noslēgumā bija prezentācija par to, kā Unas studijā dažādas sievietes izmainījušas savu ārieni. Pēc šīs lekcijas sekoja otrā daļa, kuras laikā bija iespēja apmainīties ar labām, bet sev vairs neaktuālām drēbēm.

Pēc pasākuma tie, kas vēlējās, varēja uzkavēties ilgāk, kopīgi iedzert tēju, draudzēties, uzzināt vairāk par draudzi un mūsu mājas grupiņu, dzirdēt liecības, ko Dievs ir darījis grupiņas dalībnieču dzīvēs. Cilvēki bija apmierināti un daudzi izteica vēlēšanos nākt atkal, par ko bija ļoti liels prieks!

Lindas mājas grupiņas pasākuma nosaukums bija „Gandrīz ideālas pusdienas”. Pasākuma laikā tika gatavoti dažādi kulinārie brīnumi – pica, vafelītes ar vārīta iebiezinātā piena pildījumu un pat Rafaello konfektes. Piedaloties ideālajās pusdienās, viss bija organizēts tā, lai dalībnieki varētu pamēģināt savu talantu pie ikviena ēdiena gatavošanas un nekas nepaslīdētu garām. Pasākumu interesantāku darīja jautras un atraktīvas spēles. Bet pēc tam bija mājas grupiņas dalībnieču stāstītās liecības par to, kā Dievs ir palīdzējis izmainīt un sakārtot viņu dzīves. Īpašs brīdis bija, kad kāda no meitenes mammām, kura bija pasākuma ciemiņš, dalījās ar saviem novērojumiem, ko bija ievērojusi meitas raksturā un dzīvesveidā, kopš viņa apmeklē draudzi „Kristus Pasaulei”.

Noslēgumā bija arī uzaicinājums – dzīvosim tā, lai mūsu tuvākie cilvēki patiešām pamana pozitīvas izmaiņas un nāk mums līdzi uz pasākumiem, uz draudzi, grupiņām, lai tiek glābts viss mūsu nams caur Jēzus Kristus evaņģēliju un sadraudzību!

Lolija Sprancmane