Jaunais gads ir jau gandrīz klāt! Ikviens tiek laipni aicināts pievienoties vēl nebijušam pasākumam – Jaunā gada sagaidīšanas svētkiem draudzē „Kristus Pasaulei”, kas norisināsies Vecgada vakarā, 31. decembrī, plkst. 19:00 Pasaules Tirdzniecības centrā Elizabetes ielā 2.

Šajā dienā katram dalībniekam būs iespēja baudīt neaizmirstamu svētku atmosfēru, kopīgi slavējot Dievu, klausoties mācītāja sagatavoto svētrunu, kā arī mielojoties ar pašu sarūpētu cienastu. Lai Jaunais 2016. gads būtu labklājības un auglības pilns, vienosimies arī kopīgās lūgšanās par svētībām nākamajam gadam.

Papildus iedvesmojošai svētrunai, slavēšanai un lūgšanām pasākuma programmā paredzēti vairāki pārsteigumi, kas iepriecinās kā lielus, tā arī mazus svētku dalībniekus, kā arī dažādas aktivitātes, lai gada pēdējā diena tiktu aizvadīta priecīgā noskaņojumā – jautri priekšnesumi, dejas un daudz kas cits. Neizpaliks arī vakara krāšņākā daļa – kopīga svētku salūta vērošana, kas jau vairākus gadus kļuvusi par draudzes ikgadējo tradīciju.

Papildus informācija atrodama mājas lapā www.kristuspasaulei.lv. Tas būs brīnišķīgs pasākums, tādēļ nāc pats un ņem līdzi draugus! Ieeja bez maksas.

Monta Gulbe