Šī gada 13. un 14. augustā „Kristus Pasaulei” Rīgas un Valmieras draudzēs
notiks īpašie dziedināšanas un atbrīvošanas dievkalpojumi. Rīgā dievkalpojums norisināsies 13. augustā pulksten 14.00, Zinātņu akadēmijas telpās. Valmierā dziedināšanas dievkalpojums būs 14. augustā pulksten 16.00, viesnīcā „Wolmar”, Tērbatas ielā.

Draudzē „Kristus Pasaulei” dziedināšanas dievkalpojumi notiek regulāri. Katru reizi tajos kalpo īpaši sagatavoti kalpotāji, kas velta laiku katram cilvēkam atsevišķi. Iepriekšējais dziedināšanas dievkalpojums, kas notika maijā, tika veltīts tieši artrīta slimniekiem. Tajā ar prieku tika sagaidīts ikviens, kurš meklēja Dieva klātbūtni un dziedināšanu. Dievs pārdabiski dziedināja cilvēku rokas, pirkstus, kājas, acis un arī sirdis. Dievkalpojuma beigās dzirdējām spēcinošas liecības.

Ticam, ka arī šajos dziedināšanas dievkalpojumos cilvēki varēs piedzīvot pārdabisku Dieva klātbūtni un saņemt dziedināšanu no savām slimībām un sāpēm. Ja arī tu alksti pēc dziedināšanas un vēlies tuvāk iepazīt dzīvo un mīlošo Dievu, tad būsi mīļi gaidīts „Kristus Pasaulei” dziedināšanas dievkalpojumos Rīgā un Valmierā jau šo sestdien un svētdien!

Laura Zeniņa.