“Es neesmu augstās domās par cilvēku,
kurš šodien nekļuva gudrāks nekā bija vakar”, sacīja Ābrams Linkolns, savukārt mācītājs Mārcis Jencītis rakstīja: “Nekad nesamierinies ar to, kāds esi šodien. Vienmēr tiecies pilnveidoties.”

Ir svarīgi nemitīgi mācīties un pilnveidoties visās dzīves sfērās, tādēļ draudzē regulāri tiek organizētas dažāda līmeņa apmācības.

Lai kļūtu efektīvāki savā kalpošanā, draudzes “Kristus Pasaulei” mājas grupu vadītājiem un vadītāju palīgiem tiek dota brīnišķīga iespēja pulcēties uz kārtējās līderu skolas nodarbībām. To vadīs mācītājs Mārcis Jencītis un visas apmācību satura pamatā būs vadības principi, kas atklāti Bībelē. Visi, kas apmeklēs šo skolu, iegūs unikālas zināšanas, kuras varēs pielietot ne tikai kalpošanā, bet jebkurā dzīves sfērā, jo, lai kļūtu veiksmīgs, Bībeles principi jāievēro ne tikai kalpošanā, bet it visās dzīves sfērās, sākot ar savu dzīvi, ģimenes vadīšanu, darbā, biznesā.

Līderu skola sāksies 7. aprīlī un turpināsies līdz jūnijam katru otrdienu Zinātņu Akadēmijas telpās. Nodarbības ir bez maksas un uz to tiks aicināti tie, kuri savā kalpošanā parādījuši, ka ir gatavi pielietot skolā saņemtās zināšanas.

Tāpat 26. aprīlī draudzē būs priecīgs notikums – Bībeles skolas izlaidums, kad diplomu saņemsi visi, kas no janvāra katru pirmdienu apmeklēja nodarbības, kurās apguva Bībeles pamatus, un sekmīgi nokārtoja visus eksāmenus.

Dace Daubere