Šo pirmdien, 4. janvārī, pulksten 19.00 Rīgā, Zinātņu akadēmijas namā sākās draudzes „Kristus pasaulei” Līderu skola.

Nelielā auditorija pirmajā stāvā bija pārpildīta ar cilvēkiem, kuri vēlas kalpot saviem līdzcilvēkiem, liecinot viņiem par Jēzu Kristu un darot viņus par Tā Kunga mācekļiem.

No mazās telpas bija izņemti ārā galdi, atstāti tikai krēsli. Tomēr vietu, kur apsēsties, varēja atrast tikai ar grūtībām. Pēc apmeklējuma lapu datiem, uz pirmo Līderu skolas nodarbību bija ieradies 91 cilvēks. Kaut arī ļaudis stāvēja plecu pie pleca un varbūt kādam bija grūti pilnībā atraisīties, slavējot Dievu, jo vietas bija maz, tomēr visu nodarbības laiku bija jūtams Tā Kunga tuvums.

Arī draudzes mācītājs Mārcis Jencītis liecina par savu dzīvi. Pirmās nodarbības pirmā stunda ir viņa paša liecība par to, kāda bijusi viņa bērnība un jaunība, kā viņš atgriezies pie Jēzus un kāds bijis viņa paša ceļš, arvien pieaugot Kristū. Otrajā stundā viņš stāsta par draudzes „Kristus pasaulei” izcelsmi un vēsturi. Kāpēc to visu tik svarīgi zināt? „Bez vēstures nav nākotnes. Ikviena vīzija ir balstīta vēsturē. Mēs pielietojam to, ko citi pirms mums lūgšanās un smagos meklējumos ir atraduši, lai tagad lieliem soļiem dotos uz priekšu!” – saka mācītājs.

Šī ir jau trešā Līderu skola draudzes „Kristus pasaulei” pastāvēšanas divu gadu vēsturē. Atšķirībā no pirmajām divām, šis kurss ir pārstrādāts un padziļināts. Vīzija G12, inkaunteru kalpošana – lūk, daži no jaunajiem tematiem, kas nākuši klāt šajā Līderu skolā. Draudze „Kristus pasaulei” un tās dalībnieki ļoti gatavojās un gaidīja šo skolu. Pats biju liecinieks, kā vēl pēdējā dienā pa telefonu pieteicās cilvēki pie Līderu skolas vadītājas Sandijas Vēzes.

Šoreiz Līderu skola notiks klātienē un, lai saņemtu diplomu par tās beigšanu, obligāts noteikums ir nodarbību apmeklēšana Rīgā dzīvojošajiem. Sekmīgi jānokārto arī visi eksāmeni. Draudzes „Kristus pasaulei” Līderu skola notiek no 4. janvāra līdz 29. martam katru pirmdienu pulksten 19.00 Rīgā, Zinātņu akadēmijas namā Akadēmijas laukumā 1, pirmajā stāvā, 1. auditorijā. Skola ir bez maksas.