Pagājušo svētdien, 2.oktobrī, notika pirmais „Kristus Pasaulei” dievkalpojums Saldū.
Līdz ar to tika atvērta „Kristus Pasaulei” Saldus draudze. Tas ir noticis ar daudzu cilvēku neatlaidīgām lūgšanām un Dieva žēlastību.

Pēc aculiecinieku stāstītā, pasākums izvērties ļoti jauks, mājīgs un silts. Saldus draudzes locekļi bija skaisti iekārtojuši, sakopuši un izgreznojuši zāli, lai ikviens justos gaidīts. Rudenīgajās noskaņās no kļavu lapām bija pat izveidots „Kristus Pasaulei” baneris ar G12 vīziju uz telpas aizkariem. Tas viss liecināja par rūpēm un mīlestību, un to, cik ļoti šejienieši gaida šos dievkalpojumus un pašiem savas draudzes atvēršanos. Klātesošie šajā atvēršanas pasākumā tika cienāti ar diviem lieliem gardiem kliņģeriem un kafiju, tādējādi radot sadraudzības atmosfēru. Liels paldies jāsaka visiem, kas par šo mājīgumu bija parūpējušies!

Turpmāk katru svētdienu pulksten 11, Skrundas iela 28 – notiks dievkalpojumi ar dzīvo slavēšanu un dievkalpojumu skatīšanos. Ar video projektora palīdzību tiks pārraidīts iepriekšējās dienas dievkalpojums Rīgas draudzē.

Pirmajos dievkalpojumos slavēšanā piedalās mūsu draudzes slavēšanas grupas līdere Indra, bet turpmāk pastāvīgi būs vietējie slavētāji – Iveta ar palīdzi slavēs ģitāras pavadībā.

Pirmo dievkalpojumu apmeklēja 32 cilvēki. Var redzēt, ka Saldus draudzē jau no pirmā dievkalpojuma sāk veidoties savs kodols, kas priecē. Jāatzīst, ka šis notikums daudz netika reklamēts, bija neliela reklāma Latvijas Kristīgajā radio.

Par šo pirmo dievkalpojumu un draudzes atvēršanas svētkiem vēl var teikt, ka atmosfēra bija ļoti atvērta. Uzteicama ir šejienes draudzes centība un rosība! Lai Dievs dod, ka būtu daudz arī pēc Viņa paša slāpstošo!

Dievkalpojumu norises telpa ir samērā liela, tajā varētu ietilpt pat līdz 150 cilvēkiem. Vieta ir arī pavisam netālu no Saldus centra, tā kā cerēsim uz jauniem draudzes dalībniekiem un ka Dievs īpaši svētīs šo Saldus draudzi un ikvienu tās dalībnieku – jau esošo vai vēl tikai topošo!

Lolija Sprancmane.