Sandrai bija vairākas nopietnas veselības problēmas, viena no tām – tahikardija jeb paātrināta sirdsdarbība.
Šīs slimības dēļ viņa bija tuvu nāvei, taču Dievs viņu izglāba un dziedināja. „Kur ārsts vairs neko nevar, tur Dievs var palīdzēt,” saka Sandra.

Sandra naktīs modās no nedabīgi ātrām sirds klauvēm, viņai bija tāda sajūta, ka mirst. Šādas briesmīgas lēkmes atkārtojās ik pēc 3 mēnešiem. Tad tika saukta ātrā palīdzība un viņu aizveda uz slimnīcu, kur uzturējās apmēram 2 nedēļas. Sandra dzīvoja pastāvīgās bailēs, ka viņai atkal varētu uznākt šādi slimības uzliesmojumi un ka viņa varētu mirt. Diemžēl viņas 6 bērni arī cieta no šīs slimības, jo viņi dzīvoja pastāvīgās bailēs par mammas dzīvību. Bērni jau zināja, kas jādara, ja Sandrai atkārtojas lēkme – jāsauc ātrā palīdzība.

Sandra pastāstīja: „Apmēram pirms septiņiem gadiem dakteris man nozīmēja operāciju. Pēc tam es uzzināju, ka mācītājs Mārcis Jencītis vada dziedināšanas dievkalpojumu Saldus Kultūras namā, uz kurieni devos ar cerību, ka Dievs mani varētu dziedināt. Toreiz dievkalpojumā Mārcis par mani lūdza Dievu, un es saņēmu pārliecību, ka esmu dziedināta un ka man nebūs jāiet uz operāciju.

Tomēr man nebija objektīvu pierādījumu, ka esmu saņēmusi dziedināšanu, operācijas datums jau bija pirms tam noteikts, tāpēc es tomēr aizbraucu uz slimnīcu. Ārsts teica, ka viņš nevar garantēt, ka es operācijā varētu izdzīvot, jo šī operācija ir ļoti smalka, un katra mazākā kļūme var izraisīt nāvi. Es esmu 6 bērnu māmiņa, tāpēc es nevarēju iedomāties, ka varētu nomirt. Pirms operācijas man veica pārbaudes, un visiem par lielu pārsteigumu man vairs neatrada nevienu slimības pazīmi, un beigās ārsts teica, ka operācija nav vajadzīga. Dievs mani ir pilnīgi dziedinājis no pārmērīgi paātrinātas sirdsdarbības.

25. augustā draudzē „Kristus Pasaulei” notika dziedināšanas dievkalpojums. Es sapratu, ka man ir jābrauc uz šo dievkalpojumu, jo man bija liela ticība, ka es saņemšu dziedināšanu divām nopietnām slimībām iekšējos orgānos. Dievs mani bija dziedinājis pirms 7 gadiem no sirds slimības, un es zināju, ka Viņš mani dziedinās arī tagad. Es braucu uz šo dievkalpojumu ar pārliecību un mērķi tikt dziedinātai. Par mani lūdza Dievu, un es saņēmu pilnīgu dziedināšanu abām šīm slimībām. Es jūtu, ka Dievs mani ir pilnībā atbrīvojis no šīm kaitēm. Es zinu, ka Jēzus mani sargās, Viņš ir ap mani un Viņš ir manī, man nav no kā bīties.

Pēc dziedināšanas dievkalpojuma jutu sevī pamudinājumu no rīta lūgt Dievu un lasīt Bībeli. Es ļoti labi jūtos draudzē „Kristus Pasaulei”. Esmu ļoti pateicīga mācītājam Mārcim Jencītim, viņš man ir kā dakteris un draugs. Lai Dievs viņam dod izturību, spēku un gudrību. Viņš ir brīnišķīgs mācītājs! Viņā ir tik daudz mīlestības. Var redzēt, ka viņš pa īstam mīl cilvēkus un grib viņiem palīdzēt. Dievs manā dzīvē ir darījis lielas lietas, Viņš mani ir dziedinājis no vairākām ļoti nopietnām slimībām, es jau sen būtu mirusi, ja Dievs man nebūtu palīdzējis.”

Sandras liecību pierakstīja Inga Lapsa