Kā tas jau ierasts, draudzes „Kristus pasaulei” dievkalpojumos bieži skan liecības,
ko Dievs darījis cilvēku dzīvēs. Šā gada 14. maija dievkalpojumā ar savām liecībām dalījās Sandra un Gints. Viņi pastāstīja klātesošajiem, ko Dievs izdarījis viņu dzīvēs pēdējā laikā.

Sandra: Nesen saņēmu finansiālu svētību – caur Valsts ieņēmumu dienestu izdevās atgūt 160 latus. Bet sākās pārdomas – dot Dievam desmito tiesu no šiem ienākumiem? Jāatdod taču parāds kādam cilvēkam, kā arī jāveic visi maksājumi par dzīvokli… Taču sāku domāt: kurš tad ir Tas, kas man šo naudu ir iedevis? Atvēru draudzes mājas lapu un izlasīju mācītāja ievietoto dienas citātu par to, ka viena nepareiza izvēle var novest pie kraha. Dievs uzrunāja mani сaur šo citātu un es uzreiz sapratu, ka 10. Tiesa ir jāatdod Dievam. Tūlīt veicu iemaksu draudzes kontā. Pēc šī lēmuma pieņemšanas ieguvu ko vērtīgāku par naudu – manī ienāca miers no Dieva. Man izdevās arī nomaksāt daļu no parāda un vēl paturēt naudu saviem tēriņiem. Liels paldies mācītājam par dienas citātu mājas lapā! Iesaku ikvienam biežāk tajā ieskatīties!

Gints: Kaut arī esmu draudzē jau trīs gadus un arī precējies esmu trīs gadus, manu laulības dzīvi ik palaikam aptumšoja strīdi un problēmas. Mēdzām tā sastrīdēties, ka nošķīrāmies viens no otra. Man bija mazs kalendāriņš, kurā es atzīmēju tās dienas, kad strīda dēļ nevarējām komunicēt. Bija reizes, kad šādas „strīdus dienas” bija divas, trīs un pat sešas nedēļā. Šī gada martā mainījās draudzes grupu struktūra un tika izveidoti vīru un sievu mājas grupu tīkli. Vīru grupā, ko es apmeklēju, kopīgi lūdza par manas laulības dziedināšanu. Tagad varu droši apliecināt, ka pēc šīm lūgšanām manā laulībā noticis brīnums. Pēc kopīgajām lūgšanām vīru mājas grupā mana laulība ir dziedināta tā, ka kalendārā vairs nav dienu, kad mēs vēlētos strīda rezultātā noslēgties viens no otra. mūsu attiecības ir krietni uzlabojušās. Dievs tiešām ir darījis brīnumu!

Ir neaprakstāms prieks par ikvienu atbildētu lūgšanu, par dziedinātu laulību, par katru cilvēku, kura sirdī ir Dieva miers!

Es teikšu Tavas godības diženo varenību un dziedāšu par Taviem brīnuma darbiem. Psalms 145:5.

Laura Zeniņa un Dace Prīdāne.