Neskatoties uz savu cienījamo vecumu,
Valentīna ik svētdienu mēro ceļu no Valmieras uz Rīgu, lai būtu dievkalpojumā. Viņa vienmēr ir priecīga, aktīva un spēka pilna, un, ja arī dažreiz gadās kādas veselības problēmas, sieviete paļaujas uz To Kungu. Kad pagājušā gada rudenī Valentīnai sākās spēcīgas sāpes kuņģī, viņa lūdza Dievu un tika dziedināta.

Lai arī nelielas kuņģa sāpes un smaguma sajūtu pēc ēšanas biju jutusi jau iepriekš, tas man nekad nebija sagādājis nopietnas raizes. Taču pagājušā gada rudenī sāpes kļuva spēcīgākas un vairs nebija gandrīz neviena brīža, kad tās nejutu. Pēc ēšanas bija izteikta smaguma sajūta kuņģī un sāpes pastiprinājās. Ja kādu laiku nebiju ēdusi, tad sāpēja mazāk, taču joprojām jutu diskomfortu. Dēls man sāka pirkt labākus pārtikas produktus, jo domāja, ka tas mazinās kuņģa problēmas un smaguma sajūtu, taču tas nepalīdzēja. Tā kā jau vairākus gadus ticu Dievam, lasu Bībeli, apmeklēju draudzi „Kristus Pasaulei” un arī esmu piedzīvojusi, kā Dievs dziedina, tad zinu, ka visās raizēs un ciešanās varu paļauties uz Viņu. Sāku lūgt Dievu un apliecināt, ka jau esmu vesela. Lai arī sāpes uzreiz nemitējās, es nepadevos un vienalga turpināju darīt visus mājas darbus un kustēties. Dažreiz man kļuva tik slikti, ka lūdzu Dievu līdz pat pusnaktij, kamēr aizmigu. Biju pārliecināta, ka agrāk vai vēlāk saņemšu atbildi uz savām lūgšanām,” tā stāsta Valentīna.

Kā jau ierasts, arī maijā Valentīna ieradās uz draudzes „Kristus Pasaulei” dziedināšanas dievkalpojumu Rīgā. Pirms dievkalpojuma sievieti mocīja stirpas kuņģa sāpes un smaguma sajūta. Mācītājs sākumā aicināja visus atnākušos kopā lūgt par dziedināšanu no savām veselības problēmām. Valentīna tā arī darīja un pēkšņi saprata, ka sāpes viņai ir pārgājušas un jebkāds smagums vēderā ir pazudis. Kad mācītājs aicināja tos, kam ir kaut kādas izmaiņas, arī Valentīna draudzei liecināja, ka ir dziedināta. Kopš tā brīža sāpes vairs nav atkārtojušās un arī smaguma sajūta pēc ēšanas nav bijusi.

Es zinu, ka pār mani nav varas nekādām slimībām un nespēkam, jo manī mājo Dieva Gars. Tas Kungs ir vislabākais Ārsts, uz kuru vienmēr var paļauties! Esmu ļoti pateicīga, ka Viņš ir atbildējis uz lūgšanām un ik dienas mani uzklausa. Bībelē Pētera 1. vēstulē ir teikts – „Ar Viņa (Jēzus) brūcēm jūs esat dziedināti”, un es tam pilnībā ticu! Gribu ieteikt ikvienam savās sāpēs un problēmās ticēt uz Dievu, kurš vienmēr palīdz!” tā ar prieku saka Valentīna.

Valentīnas Kurkovas liecību pierakstīja Laura Gruševa