Telefona sarunā ar mani Sarmītes balss ir tik priecīga un dzirksteļojoša, ka arī es pati klausoties atplaukstu platā smaidā.
Sarmītes stāsts par nesenajām pārmaiņām un viņas dzīvi ir pozitīvisma piestrāvots. Sarmīte draudzi „Kristus Pasaulei” apmeklē tikai mēnesi, bet viņas dzīvē jau ir jūtamas un redzamas izmaiņas. 

Viņa pati stāsta: „Mani uzaicināja uz mājas grupiņas neformālo evaņģelizācijas pasākumu, kurā bija ieplānots brauciens ar kuģīti pa Daugavu. Tur iepazinos ar šīs mājas grupiņas vadītāju Ivetu. Pēc pasākuma Iveta man zvanīja un piedāvāja atbraukt ciemos. Mani pārsteidza viņas sirsnīgums un patiesā ieinteresētība par mani. Ciemojoties mēs varējām brīvi un atklāti izrunāties par dzīvi. Viņai patiešām intresēja manas vajadzības, es viņai nebiju vienaldzīga. Tas atvēra manu sirdi Ivetai, jo godīgi sakot, man nav tādu īstu draugu, kuriem no sirds varu uzticēties.”  

Kopš šī neformālā pasākuma Sarmīte apmeklē Ivetas mājas grupiņu un dievkalpojumus. Šī mēneša laikā Sarmīte ir ieguvusi sirdsmieru un ir patiešām laimīga. „Esot draudzē, viss mainās. Cilvēki man saka komplimentus, ka esmu kļuvusi skaistāka. Es tikai atsmaidu pretī un saku viņiem, ka arī viņi ir skaisti,” laimīgi nosaka Sarmīte! Viņa saka: ”Sirdī jūtu lielu gaišumu un siltumu! Dievs ienes manā dzīvē lielas pārmaiņas.” Sarmītes ģimenē ir uzlabojušās attiecības. Viņa pati stāsta: ”Agrāk biju garastāvokļa cilvēks. Visu darīju vadoties pēc tā kā šodien jūtos. Ja jutos slikti, tad es biju tā kas ģimenē sāka ar visiem kasīties un izraisīju strīdus. Bet tagat kopš esmu draudzē, un pirmo reizi gavēju. Esmu kļuvusi stiprāka, atzīst Sarmīte. Tagad valdu pār savām emocijām, un pati izvēlos, kāds būs man garastāvoklis. Vīrs, redzot manī pozitīvas pārmaiņas, atveras man un mūsu attiecības kļūst saskanīgākas.”  

Sarmīte katru dienu lūdz Dievu un slāpst vēl vairāk Viņu iepazīt. Sarmīte stāsta: ”Citreiz naktī jūtu, ka nenāk miegs, saprotu ka tas ir Dievs, kas mani modina, lai pavadu laiku ar Viņu divvientulībā. Tad lūdzu un slavēju Viņu. Tas ir labākais laiks manā dzīvē. Es lepojos, ka man ir Jēzus!”, pārliecinoši saka Sarmīte.

Sarmīte savā darba vietā visiem stāsta par Dievu un nevar par to klusēt ne dienas. „Dievs nav  tikai tēls, kas aprakstīts Bībelē. Viņš ir dzīvs un arī šodien tāpat kā pirms tūkstoš gadiem Jēzus dziedina no visām sērgām un slimībām.”

Sarmītes liecību pierakstīja Evita Luca