Dievs spēj svētīt ikvienu cilvēku neatkarīgi no viņa vecuma un darba vietas.
Uzskatāms piemērs ir Agra, kura apmeklē draudzi “Kristus Pasaulei”. Kādreiz viņa strādāja divās darba vietās, un saņēma par to ļoti zemu samaksu. Bet, regulāri klausoties dievkalpojumus, sievietes domāšana ir ļoti mainījusies, tagad viņa ir atradusi darbu, kur nopelna tikpat daudz, cik iepriekš, strādājot divās vietās.

Agra stāsta: “Vēl pirms neilga laika mans finansiālais stāvoklis bija diezgan drūms, lai gan strādāju divās darba vietās. No rītiem es astoņas stundas darbojos bērnudārzā kā auklīte, bet vakarā steidzos uzkopt ofisu. Kopumā darbā pavadīju gandrīz vienpadsmit stundas, klāt nerēķinot laiku, ko pavadīju ceļā. Taču, neskatoties uz to, samaksa bija niecīga. Šis laiks man ļoti iemācīja taupīt, un pirms katra pirkuma pārdomāju, vai to varu vispār atļauties. Citreiz pat mēnešiem ilgi neiegādājos neko jaunu. Naudas iztikai pietrūka, tādēļ pamazām izveidojās paliels parāds par dzīvokli, ko ar saviem niecīgajiem ienākumiem nosegt nekādi nespēju. Toties vajadzību saimniecībā bija daudz – dzīvoklītī vajadzēja mainīt logus, ievilkt papildus apkuri, lai ziemā nevajadzētu salt, tāpat arī gribējās uztaisīt remontu, bet tie visi bija tikai tāli sapņi, kurus man nebija nekādas iespēja realizēt. Turklāt fiziski bija grūti izturēt slodzi darbā, un bieži vien jutos ļoti piekususi.”

Agra tajā laikā bija sākusi regulāri apmeklēt draudzes “Kristus Pasaulei” dievkalpojumus un bija iepazinusi Dievu. Viņa bija skaidri sapratusi, ka vienīgā iespēja mainīt savu dzīves situāciju ir uzticēties Dievam un ļaut, lai Viņš gādā un palīdz tikt galā ar finansiālajām problēmām. Tāpēc, lai arī naudas bija maz, Agra vienmēr atstāja desmito tiesu no saviem ienākumiem, ko dot Dievam. Šī summa bija visai niecīga, taču Dieva gribas darīšana deva ticību, ka kādu dienu viņas dzīvē piepildīsies Bībelē dotie apsolījumi par labklājību un cerību uz labāku nākotni.

“Apmeklējot draudzes “Kristus Pasaulei” dievkalpojumus un klausoties svētrunas, ļoti mainījās mana domāšana un uzskati. Es sapratu, ka nav jāsamierinās ar esošo situāciju un, neskatoties uz to, ka mani ir sešdesmit gadi, es varu atrast sev labāku iespēju nopelnīt. Svarīgākais kritērijs, meklējot jaunas vakances, bija darba grafiks, jo es vēlējos, lai varu apmeklēt visus draudzes pasākumus. Par darbu lūdzu Dievu – gan personīgi, gan kopā ar mājas grupas meitenēm, un paļāvos uz Rakstu vietu: “Viņš bagātīgi iepriecina tevi vecumā ar svētīgām dāvanām, tā ka tava jaunība atjaunojas kā ērglis.” (Psalms 103:5)

Atbilde nekavējās un man parādījās iespēja uzkopt kādu ofisu, – par krietni labāku samaksu. Tagad, strādājot tikai pāris stundas dienā, es nopelnu uz pusi vairāk, nekā iepriekš saņēmu par vienpadsmit darba stundām. Esmu apmierināta, ka varu pati plānot laiku pēc sirds patikas.  Es tieku uz visiem draudzes pasākumiem, kā to biju iepriekš gribējusi. Turklāt tas man dod iespēju vasarā braukt uz laukiem, kur esmu sākusi iekopt zemeņu stādus. Nākamajā gadā plānoju pārdot zemenes un nopelnīt vēl papildus naudu, lai varētu uzlabot savus dzīves apstākļus, kā ilgus gadus esmu par to sapņojusi. Saprotu, ka šāds domāšanas veids vēl pirms dažiem gadiem būtu bijis kaut kas pilnīgi neiespējams. Neticēju, ka savā vecumā varētu uzdrošināties kaut ko tādu paveikt. Pēc vienošanās ar apsaimniekotājiem esmu sākusi dzēst arī parādu par dzīvokli. Turklāt tagad jūtos fiziski labi, jo neesmu noskrējusies un piekususi, pelnot naudu iztikai. Finanses pietiek visam nepieciešamajam.

Es apzinos, ka tā ir Dieva svētība manā dzīvē, jo biju uzticama desmitās tiesas un labprātīgo ziedojumu devēja. Dievs patiešām ir labs, un ikviens, kurš dara Viņa gribu, tik tiešām tiks svētīts. Uzticies un ļauj Viņam kļūt par tavu apgādnieku!

Agras Pētersones liecību pierakstīja Līga Paņina