Kad pagājušā gada maijā pēc sarežģījumiem darbā un ģimenē Inesei sākās sirds sāpju un paaugstināta asinsspiediena lēkmes,
viņai tika diagnosticēta veģetatīvā distonija. Ārsta prognozes nebija iepriecinošas – ar šo slimību nāksies sadzīvot un regulāri lietot medikamentus. Taču viņa nepadevās un nolēma paļauties uz Dievu, lūdzot un apliecinot Bībelē teikto. Nu jau ilgāku laiku šīs lēkmes nav atkārtojušās – Inese ir dziedināta.

„Strādāju skolā, kur pagājušais mācību gads bija samērā saspringts un dažādu sarežģījumu pilns. Papildus tam mūžībā aizgāja mans tētis, par ko ļoti pārdzīvoju. Domāju, ka šo lietu dēļ man sākās veselības problēmas, kas izpaudās kā asas sāpes un duršanas sajūta sirds rajonā, elpas trūkums un spiedošas galvassāpes. Kad šīs lēkmes sākās, man bija tik grūti elpot, ka likās – tūlīt noģībšu. Visbiežāk tā notika naktīs, kad biju spiesta celties augšā un staigāt pa istabu, jo pagulēt nebija iespējams. Tas, protams, satrauca manus ģimenes locekļus un neļāva arī viņiem izgulēties, jo, bailēs par savu veselību, naktīs modināju arī viņus. Lēkmes mēdza atkārtoties vairākas reizes nedēļā, dažreiz pat vairākas reizes dienā. Ja tas notika darba laikā, man nācās atstāt visu, ko tobrīd darīju un atgulties, līdz lēkme, kas varēja ilgt dažas minūtes līdz pat stundai, pārgāja. Reizēm bija tik smagi, ka šķita – vieglāk būtu nomirt nekā turpināt cīnīties, mēģinot sevi nomierināt ik reizi, kad sākās lēkme un dzīvot bailēs, ka tas atkal atkārtosies. Divreiz tika izsaukta „ātrā palīdzība”, un mediķi man konstatēja paaugstinātu asinsspiedienu un paātrinātu sirdsdarbību. Pēc medikamentu injicēšanas viņi ieteica doties pie ģimenes ārsta, lai noskaidrotu problēmu cēloni,” stāsta Inese.

Kad ģimenes ārsts diagnosticēja veģetatīvo distoniju, Inesei tika izrakstītas vairākas nervu zāles, kas viņas veselības problēmas gan īsti neatrisināja, un tika paskaidrots, ka ar šo slimību nāksies sadzīvot. Inesei ieteica izvairīties no stresa un mēģināt nesatraukties par sirds darbības lēkmēm. Taču, tā kā Inese apmeklēja draudzi „Kristus Pasaulei” Balvos, viņa nolēma paļauties uz Dievu, ka tiks dziedināta. Par sievieti aizlūdza kalpotāji dziedināšanas dievkalpojumā un draudzes lūgšanu nometnē inkaunterā, kā arī ik nedēļu kopīgi mājas grupiņā, kuru Inese apmeklē. „Kad naktī kārtējo reizi pamodos no elpas trūkuma un sāpēm sirdī, es ņēmu rokās Bībeli, lasīju un skaļi apliecināju Pētera 1.vēstulē teikto, ka ar Jēzus Kristus brūcēm esmu dziedināta. Es pateicos Dievam, ka man jau pieder veselība un dziedināšana, un pilnībā paļāvos uz Viņu, jo 2. Mozus grāmatā ir rakstīts – „Es esmu Tas Kungs, jūsu Ārsts”. Biju pārliecināta, – ja kaut kas nenotiek uzreiz, Dievs dzird manas lūgšanas un noteikti atbildēs”, saka Inese.

Kādā reizē Ineses mājas grupiņas vadītāja pamanīja, ka sieviete kļuvusi priecīgāka un pat sākusi labāk izskatīties. Tad arī Inese aizdomājās, ka viņa tiešām jūtas labāk un sirds lēkmes nu jau ilgāku laiku nav atkārtojušās. Inese saprata, ka Dievs viņu ir dziedinājis un vairs nav jābaidās, ka atkal sāksies lēkme. „Tagad vairs nemostos naktī no sirds sāpēm un elpas trūkuma. Arī mana ģimene ir priecīga, ka nav jāsatraucas par manu veselību un varam izgulēties. Esmu tik pateicīga Dievam un mājas grupiņas cilvēkiem, kas mani atbalstīja ar lūgšanām. Dievs patiešām ir vislabākais Ārsts, uz kuru vienmēr var paļauties. Tas patiešām ir Dieva brīnums, jo veģetatīvā distonija ir slimība, ko tik vienkārši nevar izārstēt. Es vairs nebaidos no lēkmēm, kas var sākties jebkurā brīdī. Jēzus Kristus brūcēs es esmu dziedināta!” priecīgi stāsta Inese.

Ineses Loginas liecību pierakstīja Laura Gruševa