25. augustā pulksten 11.00, Latvijas Zinātņu akadēmijas lielajā zālē notiks draudzes „Kristus Pasaulei” dziedināšanas dievkalpojums.
Šādi dievkalpojumi notiek vairākas reizes gadā, kad ikviens ir aicināts nākt un saņemt savu dziedināšanu un atbrīvošanu no lietām, kas neļauj dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

Jau kopš savas kalpošanas sākuma draudzes mācītājs Mārcis Jencītis ir organizējis šādus dievkalpojumus, lai sniegtu cilvēkiem iespēju piedzīvot to, ka Dievs ir reāls un spēj palīdzēt. Neskaitāmi cilvēki ir saņēmuši atbrīvošanu no visdažādākajām fiziskām un garīgām kaitēm. Daudzi ir liecinājuši par izmainītām dzīvēm un par atgrieztu veselību. Tomēr mācītājs šajos dievkalpojumos akcentu liek uz to, lai sakārtotu katra cilvēka attiecības ar Dievu, jo fizisku kaišu dziedināšana ir tikai viena no tām daudzajām svētībām, ko mums vēlas sniegt Dievs caur Jēzus Kristus upuri.

Bībelē, vēstulē Kolosiešiem 2:14-15 ir teikts: „Viņš (Jēzus) izdeldējis pret mums vērsto parādu rakstu ar visām tā prasībām un paņēmis to no mūsu vidus, pienaglodams pie krusta. Tā Viņš atbruņojis visas pretvaras, tās atklāti kaunā likdams un Kristū uzvaru svinēdams pār viņām.”

Parasti šajos dievkalpojumos pēc mācītāja svētrunas par katru cilvēku individuāli aizlūdz kalpotāju komanda. Kopš pagājušā gada beigām katrs cilvēks un viņa vajadzība tiek apkopota īpašā sarakstā, un par to tiek lūgts ne vien dziedināšanas dievkalpojumā, bet arī mājas grupu sapulcēs un draudzes lūgšanu dievkalpojumos, kas notiek katra mēneša otrajā sestdienā.

Uz dziedināšanas dievkalpojumiem ir mīļi gaidīts ikviens. Varbūt tev līdzās ir kāds, kurš ir noguris no dzīves problēmām, bet vēl nepazīst Dievu personīgi? Uzaicini un atved viņu uz dziedināšanas dievkalpojumu! Nāc pats un aicini līdzi draugus!

Laura Gruševa